• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ŞEKER SEKTÖRÜNÜN SORUNLARI ANKARA’YA TAŞINDI

ŞEKER SEKTÖRÜNÜN SORUNLARI ANKARA’YA TAŞINDI

Şeker sektörü ve pancar çiftçisinin sorun ve çözüm önerilerine yönelik Ankara’da Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan’ı ziyaret eden Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, gübreden, elektriğe, pancar fiyatından, şeker fiyatına varıncaya kadar geniş içerikli bir de rapor sundu.

AKAY’DAN GÜRCAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Kayseri, Boğazlıyan ve Turhal Şeker Fabrikalarını bünyesinde bulunduran Kayseri Şeker’de Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcılığı görevine atanan Mahmut Gürcan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Akay, ziyarette Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan’a şeker sektörünün ve pancar çiftçisinin sorunlarını içeren bir de rapor sundu.

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle kısa bir süre önce Hazine ve Maliye Bakan Yardımcılığı görevine atanan Mahmut Gürcan’ı makamında ziyaret eden Başkan Akay, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette şeker sektörü ve pancar çiftçisinin sorun ve çözüm önerilerine yönelik bilgilendirmelerde bulunuldu.

Başkan Akay, Bakan Yardımcısı Gürcan’a gübreden, elektriğe, pancar fiyatından, şeker fiyatına varıncaya kadar geniş içerikli bir de rapor sundu.

Başkan Akay, ziyaret sonrası yaptığı açıklamasında; “hemşerimiz Mahmut Gürcan’ın, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcılığı gibi son derece önemli bir görevi üstlenmesinden dolayı çok mutlu olduğunu” belirtti. Başkan Akay, Bakan Yardımcısı Gürcan’ın, şeker sektörü ve pancar çiftçisinin sorun ve beklentilerine yakın ilgi göstereceğine yürekten inandığını kaydetti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM