• DOLAR
  8,4396
  %-0,19
 • EURO
  10,0747
  %0,06
 • ALTIN
  492,32
  %-0,95
 • BIST
  1.393
  %0,09
ŞEKERBANK ESNAFIN YANINDA

ŞEKERBANK ESNAFIN YANINDA

Güler yüzlü personeli, kaliteli hizmetleri ile bankacılık sektöründe hizmet veren Şekerbank, esnaf ve küçük işletme sahiplerine esnaf destek kampanyası başlattı.

Boğazlıyan Şekerbank Şube Müdürlüğü esnaf ve küçük işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği “Esnafım Kredisi” ile desteğini artıyor. Ülkenin ekonomik gelişiminde önemli rolü olan esnaf ve küçük işletme sahiplerine Şekerbank esnaf destek kampanyası başlattı.

Boğazlıyan Şekerbank Şube Müdürlüğü esnaf ve işletmelere yılda bir taksit ertelemeli kredi imkanı sunuyor.

Boğazlıyan da Şekerbank Şube Müdürü Cüneyit Karataş’ın göreve başlaması ile birlikte her geçen gün müşteri portföyünü daha da artıran Şekerbank, gerek çiftçi gerekse memur ve esnafın yanısıra küçük işletmelere de önemli destek sağlıyor.

Esnafa özel kredi veren bankalar arasında katılan Şekerbank yeni bir kredi kampanyası başlattığını duyurdu. Şekerbank kredi faiz oranını ise yüzde 0.79 ve 50 Bin TL’ye kadar kredi kullandırılacağını duyurdu.

Boğazlıyan Şekerbank Şube Müdürü Cüneyit Karataş, “Koronavirüs salgınına karşı esnaf ve işletmelerin nakit akışlarını desteklemek amacıyla ilk 3 ay ödemesiz dönemli krediye yılda bir kez taksit erteleme imkanı ile müşterilerimize sunuyoruz” dedi.

Şube Müdürü Karataş, Ülkenin ekonomik gelişiminde önemli rolü olan esnaf ve küçük işletmelere Şekerbank tarafından sunulan kredi fırsatları ile işletmelerini kurabilir yada var olan işletmesinin büyütebilmesinin amaçlandığını ifade eden Karataş, “Esnafım Kredisi ile işyerleri için gerekli olan araç, dükkan yada gerekli ekipmanı alabilir” diye konuştu.

Dünya genelinde salgın sürecinden en çok küçük işletmeler ve esnafın etkilendiğini belirten Şube Müdürü Karataş, “Bankamız koronavirüs salgınına karşı esnaf ve işletmelerin nakit akışlarını desteklemek amacıyla 3 ay ödemesiz dönemli krediye yılda bir kez taksit erteleme imkanı sunuyor. Esnafımızın yanındayız. Şekerbank olarak küçük işletmelerin finansmanında da lider banka olma vizyonuyla emin adımlarla ilerliyoruz. Anadolu Bankacılığı teması altında geliştirilen Esnafım Kredisi, sektörde mikro ve küçük işletmelere, esnafı ve üreticileri destekleyen en önemli ürün olma özelliğini taşıyor. Amacımız, üretimi destekleyerek esnafımızı kalkındırmaktır” dedi.

“Şube Müdürü Karataş; İşletmeleri Bankaya Davet Etti”

İşini geliştirmek isteyen esnaf ve işletmeleri bankaya davet eden Şube Müdürü Karataş, “Esnafım Kredisi, Şekerbank’ın kuruluş felsefesine, Anadolu bankacılığı konseptine ve misyonuna çok uygun bir ürün. Küresel kriz etkilerinin yoğun olarak yaşandığı bu dönemde, her kesimi üretime teşvik etmeye yönelik verilen kredide amacımız, esnafımızın milli gelirden aldığı payı artırmak ve kesimler arası gelir dağılımı bozukluğunu asgariye indirmektir. Hizmet ve ürünlerimizle esnafın ve küçük işletmelerin bir numaralı bankası olacağımıza inanıyoruz” ifadelerinde bulundu.

Şube Müdürü Karataş, esnafım kredisi faiz oranının ise yüzde 0.79 ve 50 Bin TL’ye kadar kredi kullandırılacağını da sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM