• DOLAR
  %0,16
 • EURO
  %0,05
 • ALTIN
  %0,26
 • BIST
  %5,16
ŞEKERBANK PERSONEL ALACAK

ŞEKERBANK PERSONEL ALACAK

Boğazlıyan Şekerbank Şube Müdürlüğü “İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi” olarak görev yapacak personel alımı duyurusu yaptı.

Ülkemizde  bankacılık sektörünün öncü kuruluşlarından olan Şekerbank Boğazlıyan Şube Müdürlüğü’ne personel alımı yapacağı açıklandı.

-“TAKIM ARKADAŞLARI ARANIYOR”-

Şekerbank tarafından açıklanan personel alımı ilanına göre yeni takım arkadaşları aranıyor.       Yayımlanan alım için yapılacak pozisyonlar “İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi” olarak belirtildi.

Şekerbank Boğazlıyan Şube Müdürü Cüneyt Karataş, açıklamasında; “Yozgat Boğazlıyan Şubemizde görev alacak, Anadolu Bankacılığı misyonumuzla, Bankamızın dinamik yapısı içinde Bankacılık kariyeri hedefleyen,”İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi” olarak görev yapacak personel alınacak” dedi.

Banka Müdürü Karataş,  adaylarda aranacak şartları ise şu şekilde açıkladı.

“Tercihen üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun olmaları veya en az 2 yıl İşletme Bankacılığı iş kolunda portföy yönetmiş adaylar ile  Takım çalışmasına uyumlu ve iletişim konusunda kendine güvenen, Satış kabiliyeti yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek adayların başvuruları alınacak. Ayrıca; erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmaları gerekmekte.”

-“MÜRACAATLAR BOĞAZLIYAN ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE YAPILACAK”-

Bu arada, Boğazlıyan Şekerbank Şube Müdürlüğü’nde “İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi” olarak görev almak isteyenlerin 18 Nisan 2022 tarihinden itibaren Boğazlıyan Şube Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekiyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM