• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %0,19
 • ALTIN
  %-0,28
 • BIST
  %2,70
ŞEKERBANK’TA KARATAŞ DÖNEMİ

ŞEKERBANK’TA KARATAŞ DÖNEMİ

Boğazlıyan Şekerbank Şube Müdürlüğü görevine Cüneyit Karataş getirildi. Üst düzey bankacılık tecrübesi bulunan Karataş, Boğazlıyan’ı ve bölgeyi çok iyi bildiğini, Şekerbank’ın her zaman üreticinin, esnafın, memurun ve vatandaşın yanında olduğunu vurgulayarak, “Boğazlıyan’a en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olacağız” dedi.

Mesleki kariyerine 2002 yılında Niksar Şubesi’nde başlayan Boğazlıyan’ın yeni Şekerbank Şube Müdürü Cüneyit Karataş, görevine başladı. Karataş, Şekerbank’ın köklü ve eski şubelerinden olan Boğazlıyan da görev yapmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Boğazlıyan da Şekerbank olarak; bireysel, tarım ve ticari bankacılık segmentlerini daha üst seviyelere taşıyarak, daha önce şube de görev yapan ve göstermiş olduğu üstün performans ile bankanın başarılı müdürleri arasında yeralan Naki Aydos’un emanet ettiği bayrağı daha üst seviyelere çıkartacaklarını söyleyen Karataş, “Boğazlıyan halkına yakışan hizmeti kusursuz bir şekilde verebilmek amacıyla deneyimli, güler yüzlü ve tecrübeli personelimizle birlikte Boğazlıyanlı vatandaşlarımıza, esnafımıza, memurlarımıza ve çiftçilerimize en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olacağız” dedi.

“CÜNEYİT KARATAŞ; KİMDİR”

1976 Tokat Niksar doğumlu olan Karataş, mesleki kariyerine 2002 yılında Niksar Şubesi’nde başladı. Sektörde önemli başarılı bulunan Karataş, 2010 yılında Kastamonu Taşköprü Şube Müdürlüğü görevine atandı. İlk müdürlük deneyiminin ardından sırasıyla Samsun Vezirköprü, Tokat Merkez ve Yozgat Merkez Şubelerinde müdürlük görevinde bulunan Karataş, son atama kararı ile Boğazlıyan Şube Müdürlüğü görevine atandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM