• DOLAR
  %0,01
 • EURO
  %0,22
 • ALTIN
  %-0,04
 • BIST
  %-5,29
ŞEKER’E AK ZİYARET

ŞEKER’E AK ZİYARET

Kayseri, Boğazlıyan ve Turhal Şeker Fabrikalarını bünyesinde bulunduran ve her geçen yıl başarılı çalışmalarını artıran ve bir süre önce gerçekleşen olağan genel kurulda çiftçinin gönlünü bir kez daha kazanan Kayseri Şeker’e AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci ve beraberindeki heyet, Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay’ı makamında ziyaret ederek, tarımsal ve güncel konulara ilişkin karşılıklı görüş alışverişinde bulunup, hayırlı olsun dileğinde bulundular.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci ve yönetim kurulu üyeleri Kayseri Şeker’e çıkarma yaptı.

Bir süre önce gerçekleşen olağan genel kurulda çiftçinin gönlünü bir kez daha kazanan Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay’ı makamında ziyaret ederek, tarımsal ve güncel konulara ilişkin karşılıklı görüş alışverişinde bulunup, hayırlı olsun dileğinde bulunan AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, Kayseri Şeker’in hem ekonomiye hem istihdama hem de bölgeye büyük katkısı olduğunu söyledi.

Kayseri Şeker’de bir süre önce 69. olağan genel kurulun gerçekleştirildiğini anımsatan Düğenci, ziyaretle ilgili açıklamasında; “Hem sayın Hüseyin Akay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk hem de tarımsal ve güncel konulara ilişkin karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Kayseri Şeker bölgemizin yüz akıdır. Şahsım ve yönetim kurulu adına sayın Akay’a başarılar dilerim” dedi.

-“AKAY; HEYETE TEŞEKKÜR ETTİ”-

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci ve beraberindeki heyeti ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay ise, heyete teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM