• DOLAR
  %0,73
 • EURO
  %-0,26
 • ALTIN
  %-0,69
 • BIST
  %3,13
SERTİFİKALARI VERİLDİ

SERTİFİKALARI VERİLDİ

Boğazlıyan’da Siyaset Akademisi mezunlarına sertifikaları verildi. AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci; AK Parti iktidarının çok büyük hizmetlere imza attığını ve bunda vatandaşların da büyük katkısı olduğunu ifade ederek, “Bizler büyük usta dünya lideri Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Tayyip Erdoğan’ın kadrolarında siyaset yapmak ve onunla aynı yolda yürümekten gurur duyuyor ve onun vizyonuna uygun çalışmalara özen gösteriyoruz” dedi.

AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen siyaset akademisine katılarak kursları başarıyla bitirenlere düzenlenen törenle başarı belgesi ile katılımcı belgeleri verildi.

AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, siyaset akademisi derslerinin bu seneki bölümünün bir ayağını da Boğazlıyan’da gerçekleştirmekten onur duyduk” dedi.

AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen siyaset akademisine katılarak kursları başarıyla bitiren Belediye Meclis Üyeleri; Faruk Özalp, Uğur Paşaoğlu ve Ferhat Çil’e belgeleri AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, tarafından verildi.

AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, Ak Parti iktidarının bir çok hizmetlere imza attığını ve bunda vatandaşların büyük katkısı olduğunu belirterek, AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen siyaset akademisine katılarak kursları başarıyla bitiren Belediye Meclis Üyeleri; Faruk Özalp, Uğur Paşaoğlu ve Ferhat Çil’e belgelerini verdi, teşekkür etti.

AK Parti iktidarları döneminde Türkiye’de büyük bir değişim ve dönüşüm olduğuna dikkat çeken Başkan Düğenci, “Bu yolda döktüğümüz her bir damla ter ve adımın kıymeti var. Ülkemiz tarihinde AK Parti döneminde görülmemiş hizmet ve yatırımlar yapıldı. Bu yatırımlardan Boğazlıyan’ımızda Yozgat’ımızda faydalandı. Kazandığınız gönüllerin o kadar büyük kıymeti var ki; Bizler büyük usta dünya lideri Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Tayyip Erdoğan’ın kadrolarında siyaset yapmak ve onunla aynı yolda yürümekten gurur duyuyor ve onun vizyonuna uygun çalışmalara özen gösteriyoruz. İlerleyen dönemde belediye başkanları ve diğer katılımcılara da belgelerini vereceğiz” dedi.

Yapılan çalışmada emeği geçen herkese teşekkür eden Başkan Osman Düğenci, bu tür çalışmaların önemine vurgu yaparak, Siyaset Akademisinin oldukça verimli geçtiğini dile getirdi. Başkan Düğenci, “Boğazlıyan’ımıza yakışır dereceler alan tüm katılımcı arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Pandemi dolayısıyla bu dönem ilk kez uzaktan eğitim programı da icra edildi.

Siyasetçi,akademisyen ve uzmanlar tarafından katılımcılara dersler verildi. Bu derslerin sonunda Genel Merkezimiz tarafından yapılan sınavda başarılı olanlar için Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanmış başarı belgeleri sahiplerine ulaştırdık” ifadelerine yer verdi.

Belediye Meclis Üyeleri; Faruk Özalp, Uğur Paşaoğlu ve Ferhat Çil de “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Tayyip Erdoğan’ın kadrolarında siyaset yapmaktan onur ve gurur duyuyoruz. Amacımız ülkemize ve milletimize hizmet etmektir” şeklinde konuştu.

25.12.2020

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM