• DOLAR
  8,6613
  %-0,04
 • EURO
  10,1844
  %0,23
 • ALTIN
  491,03
  %-0,09
 • BIST
  1.392
  %-1,94
SEVDAMIZ BOĞAZLIYAN

SEVDAMIZ BOĞAZLIYAN

AK Parti’nin Boğazlıyan Belediye Başkan adayı Gökhan Coşar, oldu.

Boğazlıyan kamuoyu tarafından sevilen, sempatik tavırlarıyla, gayretiyle, cesaretiyle, vizyon ve misyona sahip olan AK Parti’nin Belediye Başkan adayı Gökhan Coşar, “Sizlerle beraber, teşkilatımızla beraber kardeşçe çok güzel hizmetler yapmak için elimizden geleni yapacağız, dua ve desteklerinizi bekliyorum” dedi.

Boğazlıyan’ın sevilen iş adamlarından Gökhan Coşar’ın AK Parti’den Boğazlıyan Belediye Başkan adayı olarak açıklaması ilçede sevinçle karşılandı.

AK Parti Genel Merkezi 31 Mart 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Boğazlıyan’da Gökhan Coşar’ı aday gösterdi. Coşar’ın adaylığı hem partililerce hem de ilçe halkınca sevinçle karşılandı.

AK Parti Boğazlıyan Belediye Başkan adayı Gökhan Coşar, “Çalışmalarımıza hemen başlayacağız. Bu onurlu göreve talip olmak çok önemli. Yeni dönemde önemli işlere imza atılacağız. Önümüzdeki 5 yıllık dönemde çok daha güzel işler yaparak Boğazlıyan’ı geleceğe taşıyacağız” dedi.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Gökhan Coşar, adaylığı ile ilgili yaptığı ilk açıklamada; AK Parti iktidarı ile Türkiye’nin her bölgesinde önemli hizmetler yapıldığını ve bu hizmetlerden Boğazlıyan’ın da faydalandığının altını çizerek, “Boğazlıyan’ın yetiştirdiği bir evladı olarak edindiğim tüm bilgi, birikim ve tecrübelerimi ilçemize aktarmak, memleketimize daha fazla hizmet getirme noktasında elimden geleni yapacağımı sizlere ifade etmek istiyorum. Tecrübemizi ilçemize sunmak için kutlu bir yola girdik. Bu yolda ben, sen, o değil, sadece ve sadece hepimiz varız. Boğazlıyan’ımız için hizmetin en güzelini yapacağız” diye konuştu.

Gökhan Coşar, şunları aktardı.

“Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan, tarafından Boğazlıyan Belediye Başkan adaylığı şahsıma layık görüldü. Bu onurlu görev nedeniyle çok mutluyum. Boğazlıyan için, ülkemiz için çalışacağız. Ayrıca AK Parti Yozgat Milletvekilimiz ve Anayasa Komisyonu Başkanımız sayın Bekir Bozdağ’a ve Milletvekilimiz Yusuf Başer’e AK Parti İl Teşkilatımıza ve İlçe Teşkilatımıza, Belediye Başkan aday adaylarımıza ve bu süreçte beni yalnız bırakmayan gerek partililerimiz gerekse Boğazlıyan halkına ve aileme teşekkür ederim.”

“YENİ BİR CAN YENİ BİR KAN GELECEK”

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, “Adayımızı bağrına basan Boğazlıyanlı kardeşlerime teşekkür ediyorum. 31 Mart’ta Gökhan Coşar kardeşimizle birlikte Boğazlıyan’a yeni bir can yeni bir kan gelecek. Gökhan Coşar, Boğazlıyanlıların çok sevdiği bir kardeşidir. Ve inşallah 31 Mart’tan sonra yerel yönetimler onda olacaktır. Boğazlıyanlı kardeşlerimiz Gökhan Coşar’ı bağrına basacaktır. Hep bir hedef vardır ve bizim hedefimiz de Boğazlıyan’da Beldelerinde belediyeyi almak ve  güzel hizmetlerde bulunmak. Biz belediyeciliği çok iyi yaptığımız konusunda iddialıyız” dedi.

“Adayımızın en fazla oyu alması için canla-başla yapacağız” diyen Düğenci, “Adayımız kamuoyunun yakından tanıdığı birisim. Ben hem ilçemiz hem ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Boğazlıyan AK Belediyecilik anlayışı ile tanıştı. Sayın Başkanımız Hamdi Erdal, birbirinden önemli işler yaptı, ilçenin çehresi değişti. Bu hizmetlerin devam etmesi için yeni dönemde de Boğazlıyan halkının kayıtsız kalmayacağına inancım tamdır” şeklinde konuştu.

Başkan Osman Düğenci, şunları söyledi.

“2019 Mart ayında yapılacak yerel yönetimler seçimleri için Boğazlıyan merkez ve Belde Belediye Başkanlığı için partimize birbirinden değerli birçok dava arkadaşımız başvuruda bulundu. Birçok belediye başkan adayının çıkması aslında AK Parti’nin zenginliğidir. Bu durum insanların AK Parti’nin hizmet edeceğine inanıp güveniyor olması demektir. Cumhurbaşkanımız, Gökhan Coşar, kardeşimizi sizlere emanet etti. Bizler bu emanete sahip çıkacak ve 31 Mart akşamı Boğazlıyan Belediye Başkanı olarak seçeceğiz inşallah. Milletvekillerimizle, İlçe Yönetim Kurulumuzla Kadın ve Gençlik Kollarımız başta olmak üzere tüm teşkilatlarımızla birlik ve beraberlik içinde bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra daha büyük hizmetler yapabilmek için yeni projeler ve yatırımlarla Boğazlıyanlı hemşerilerimize hizmet adına gayret göstereceğiz.

Cumhurbaşkanımızın ‘gönül belediyeciliği’ talimatını en iyi şekilde yerine getireceğiz. İnşallah gayretli çalışmalarımızla, samimiyetimizle, dürüstlüğümüzle, mütevaziliğimizle, tüm teşkilat mensubu arkadaşlarımızın yoğun çalışmasıyla 31 Mart 2019 seçimlerinde ipi göğüsleyen biz olacağız.  Durmak yok yola devam.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM