• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
SEVDAMIZ BOĞAZLIYAN

SEVDAMIZ BOĞAZLIYAN

“AK Parti Milletvekilleri Boğazlıyan’da Vatandaşlarla Buluştu”

İlçe sakinlerinin büyük ilgisiyle karşılanan (TESKOMB) Genel Başkanı ve AK Parti Yozgat Milletvekilleri Abdulkadir Akgül ve AK Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan, Boğazlıyan’da yoğun bir kalabalıkla bir araya geldi, halkın gösterdiği sevgi ve teveccühü ile memnuniyetlerini dile getirdi. İlçe halkının sorunlarına çözüm odaklı yaklaşımlarıyla dikkat çeken Milletvekilleri, toplantıda yapılan istişareler ilçe halkı tarafından memnuniyetle karşılandı.

İlçemiz önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu (TESKOMB) Genel Başkanı ve AK Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül ve AK Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan, Boğazlıyan’da halkla bir araya gelerek, istişarelerde bulundu.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar ve AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci tarafından sıcak bir karşılama ile ağırlanan Milletvekilleri Akgül ve Şahan, ilçe teşkilatı tarafından düzenlenen programa katıldı. Program kapsamında vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dikkatle dinlediler.

AK Parti Yozgat Milletvekilleri, Boğazlıyan’daki ziyaretleri kapsamında ilçe halkının sorunlarına çözüm odaklı yaklaşımlarıyla dikkat çekti. Toplantıda yapılan istişareler ve esnaf ziyaretleri, halkın sevgi ve güvenini kazanan milletvekilleri tarafından memnuniyetle karşılandı.

İlçe sakinlerinin büyük ilgisiyle karşılanan AK Parti Yozgat Milletvekilleri Akgül ve Şahan, “Aşkınan koşuyoruz, Milletimizle buluşuyor, Talep ve istekleri dinliyoruz” sloganıyla Yozgat ve ilçelerini gezmeye devam ediyor. Boğazlıyan’da yoğun bir kalabalıkla bir araya gelen milletvekilleri, halkın gösterdiği sevgi ve teveccühü ile memnuniyetlerini dile getirdi.

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanlığında düzenlenen toplantıda da vatandaşların sorunlarını dinleyen Milletvekilleri, gelen her talebi titizlikle not aldı. İlçe Başkanı Osman Düğenci, konuşmasında “Halka Hizmet Hak’a hizmettir” şiarıyla çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ettiklerini  ve sayın Milletvekillerini Boğazlıyan’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyetliği belirtti.

Belediye Başkanı Gökhan Coşar da Sayın Milletvekillerinin destekleriyle hizmetlerini artırarak sürdüreceklerini vurguladı.

Başkan Coşar, AK Parti Milletvekilleri Abdulkadir Akgül ve Süleyman Şahan’ın ilçeye yaptıkları ziyaretin halkta büyük bir heyecan yarattığını belirterek, “Halkımızın hizmetkarı olan milletvekillerimize her zaman kapımız da gönlümüz de açık. Boğazlıyan için yapılacak her türlü çalışmada milletvekillerimizin de destekleri çok önemli” dedi.

TESKOMB Genel Başkanı ve AK Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül de konuşmasında; halka hizmetin, hakka hizmet anlayışıyla hemşehrileriyle buluşmaya ve gönüllere hitap etmeye devam ettiklerini ifade etti. Yozgat’ın ve ilçelerinin AK Parti iktidarıyla önemli yatırımlara kavuştuğunu vurgulayan Akgül, yapılan ve devam eden yatırımların ekonomi ve istihdama önemli katkı sağlayacağını belirtti. Akgül, “Her zaman vatandaşlarımızın hizmetindeyiz” dedi.

Akgül, Boğazlıyanlıların gösterdiği sıcak ilgi ve sevgi için teşekkür ederek, “Halkımızın her zaman yanındayız ve sorunlarını dinlemeye, çözüme kavuşturmaya devam edeceğiz” dedi. Akgül, Yozgat’ın, Boğazlıyan’ın ilçelerin kalkınması ve gelişmesi için yoğun gayret gösterdiklerini ve bu yönde çalışmaların aralıksız sürdüğünü ifade etti.

AK Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan ise, vatandaşları birebir dinleyerek talepleri not aldıklarını ve ilgili yerlerle görüşerek gereğini yerine getirdiklerini söyledi.

Şahan, halkla iç içe olmanın önemine vurgu yaparak, “Boğazlıyan’daki hemşehrilerimizin talep ve ihtiyaçları bizim için son derece önemli. Onların huzur ve refahı için çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Şahan, Boğazlıyanlıların gösterdiği samimi ilgi ve misafirperverlikten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Boğazlıyanlılar, AK Parti Milletvekilleri Abdulkadir Akgül ve Süleyman Şahan’ın ilçeye olan ilgisinden memnuniyetlerini dile getirirken, halkın sorunlarına gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür ettiler.

Akgül ve Şahan’ın Boğazlıyan ziyareti, ilçe halkı tarafından memnuniyetle karşılanırken, yapılan istişareler ve dinlenen talepler, halkın beklentilerinin dikkate alındığı bir şekilde değerlendirilmesine vesile oldu. İlerleyen günlerde yapılacak çalışmalarla Boğazlıyan’ın daha da gelişmesi ve kalkınması için milletvekilleri ve ilçe yöneticilerinin ortak çabaları devam edecek. (Erol TARİKCİ)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM