• DOLAR
  13,5582
  %0,64
 • EURO
  15,3060
  %0,23
 • ALTIN
  799,00
  %0,69
 • BIST
  1.912,89
  %-4,89
SEVDAMIZ OVAKENT

SEVDAMIZ OVAKENT

Başarıyla yürüttüğü eğitimci ve idareci kişiliğiyle halkın yakından tanıdığı Yusuf Büyük, 2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde Ak Parti’den Ovakent Belediye Başkanlığı’na aday adayı olduğunu açıkladı.

Yusuf Büyük, “Vatanımıza, milletimize, davamıza hizmet edeceğime olan inancım ve dava arkadaşlarımızın teveccühü ile Ovakent Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurumuzu yaptık. Dostluğu, huzuru, cömertliği sevgiyi yaşadığım Ovakent’imize  hizmet etmek için Ak Parti’den aday adayı oldum. Amacımız rıza kazanmak, gönülleri kazanmak, birlikte başarmaktır” dedi.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçim çalışmaları tüm hızıyla sürerken, Ovakent’ten Belediye Başkan aday adayı olan Yusuf Büyük, Boğazlıyan’a çıkarma yaptı.

Ak Parti’den Ovakent Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıklayan Yusuf Büyük, resmi adaylık dosyasını, kendisine destek vermeye gelenlerin oluşturduğu yoğun kalabalık bir grup eşliğinde Ak Parti Boğazlıyan İlçe Başkanlığına teslim etti.

Başarıyla yürüttüğü eğitimci ve idareci kişiliğiyle halkın yakından tanıdığı Yusuf Büyük, 2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde Ak Parti’den Ovakent Belediye Başkanlığı’na aday adayı olduğunu açıkladı.

“PARTİ BİNASI TIKLIM TIKLIM DOLDU”

Ovakent’te belde halkının katılımı ile önce yemekte bir araya gelen ve daha sonra uzun bir araç konvoyu ile Boğazlıyan’a gelen Yusuf Büyük, aday adaylığı başvurusunu Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci’ye teslim etti.

Açıklaması yoğun katılım ile mini mitinge dönüşürken, hizmetine siyasi kulvarda gönül verdiği, aynı kutlu davayı paylaştığı Ak Parti’de aday adayı olmaya karar verdiğini vurgulayan Yusuf Büyük, edindiği tecrübeleri, birikimlerini Ovakent’te hizmete çevirebilme adına bir fırsat olarak gördüğünü söyledi.

Yerel kalkınmanın önemine değinen Büyük, “Bu minvalde yerel yönetimlere talip olmanın sorumluluğu içerisinde kendi medeniyet havzamızın imkânlarından istifade ederek Ovakent Belediye Başkanlığı görevine AK Parti’den aday adayı olmaya karar verdik. Ovakent’imiz de hepimiz için çok önemli. İnşallah Ovakent adını yeni dönemde farklı bir heyecanla söz ettirecektir” dedi.

Belediyeciliğin nasıl bir sorumluluk, dayanışma ve azim gerektirdiğini bildiğini belirten Büyük, gerekli bilgi ve tecrübelerini Ovakent’e hizmet sunmak istediğini vurgulayıp, “Sevdamız Ovakent’tir” dedi.

“HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

“Adaylığımın gerek şahsıma gerekse Ovakent’e hayırlı olmasını yüce Allah’tan diliyorum” diyen Büyük,  “Ovakent’in bir evladı olarak, beldeye ve hemşerilerime hizmet şiarını devam ettirmek arzusundayım. Ovakent’te çok önemli çalışmalara imza atacağız. Ak Parti ailesinin bir ferdi olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Kutsal davamızda beldemize ve halkımıza hizmet etmek adına bu görev talip oldum. Bu programa katılan ve beni yalnız bırakmayan dostlarıma da sonsuz teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, Yusuf Büyük’e başarılar dileğinde bulunarak, “Çıkmış olduğu bu yolda başarılar dilerim. 31 Mart seçimleri Boğazlıyan’a Yozgat’a ve Türkiye’ye hayırlı ve uğurlu olsun” diye konuştu.

Ovakent’ten Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Yusuf Büyük’e destek için gelen vatandaşlar ise, bilgi, birikim ve tecrübesi ile Ovakent’te çok daha güzel hizmetler yapacağına inandıkları belirtip, “Allah hayırlı ve uğurlu etsin. Sayın Büyük’e çıkmış olduğu bu onurlu görevde başarılar dileriz” açıklamasında bulundular.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM