• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
SEVDAMIZ YOZGAT VE YOZGATLI İÇİN

SEVDAMIZ YOZGAT VE YOZGATLI İÇİN

Türkiye 14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve Milletvekilliği seçimlerine hazırlanırken, Yozgat’ta AK Parti’den Av. Hasan Kandemir, Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Genç ve vizyoner Milletvekili adayı Kandemir; “İnşallah 14 Mayıs’ta tarihinde gerçekleşecek olan cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimlerinde bir destan daha yazılacak. Yozgat sevdalısı olarak Ak Parti’den milletvekili için aday adayıyım. Tüm hemşerilerimin dualarını ve desteğini bekliyorum” dedi

Üç yıldır AK Parti Yozgat İl Başkan Yardımcılığı ve Seçim İşleri Başkanlığı görevinden, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan 28. Milletvekilliği genel seçimlerinde milletvekili adayı olmak için ayrılan Av. Kandemir, “Türkiye Yüzyılında üreten, satan ve kazanan Yozgat ve Türkiye için çalışacağız. Kendimiz için değil Yozgat ve Türkiye  için çalışacağız. Bu sevdamız, bir mevki mertebe mücadelesi değil, milli ve manevi değerlerimizi, insanımızın onuruna yakışan bir şekilde yüceltilmesi ülküsüdür” dedi.

                Türkiye’nin Yüzyılında Seçim sürecinde önceliğinin Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden Cumhurbaşkanı seçilmesi olduğunu vurgulayan Kandemir, “İlk günkü aşkla, azim ve gayretle partimizin önümüzdeki seçimlerde yine zaferle çıkması için mücadele edeceğim. Yozgat’ımıza ve aziz milletimize AK Parti çatısı altında hizmet etmekten onur duyacağım” dedi.

Türkiye 14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve Milletvekilliği seçimlerine hazırlanırken, Yozgat’ta AK Parti’den Av. Hasan Kandemir, Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Açıklamasına asrın afetinde şehit olan yaklaşık 48 Bin vatandaşa Allahtan rahmet,  yaralanan vatandaşlara da Allah’tan acil şifalar dileyerek başlayan Av. Hasan Kandemir, “Üç yıldır aşkla şevkle yürütmüş olduğum Ak Parti Yozgat İl başkan Yardımcılığı ve Seçim İşleri Başkanlığı görevimden, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan 28. Milletvekilliği genel seçimlerinde milletvekili adayı olmak için ayrılıyorum.

Görev sürem boyunca İl Başkanım Yusuf Başer ve yönetim kurulu arkadaşlarımla, ilçe başkanlarımız teşkilat mensubu arkadaşlarımızla uyumlu güzel bir çalışma yürüttüm.

                Türkiye Yüzyılında; Seçim sürecinde önceliğim Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden Cumhurbaşkanı seçilmesidir. Ak Parti Milletvekili aday listesinde yer almasam bile; ilk günkü aşkla, azim ve gayretle partimizin önümüzdeki seçimlerde yine zaferle çıkması için mücadele edeceğim. Yetkili kurullarımız şahsımı Milletvekili adayı olarak uygun görmeleri halinde Yozgat’ımıza ve aziz milletimize Ak Parti çatısı altında hizmet etmekten onur duyacağım. Sizler ve bizlerin gayreti ile Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar Cumhurbaşkanı seçtireceğiz ve Yozgat’ta Cumhur ittifakı olarak dört sıfır yapacağız inşallah” diye konuştu.

                Türkiye’nin Yüzyılı için eski/yeni teşkilat mensupları demeden tecrübelerinden yararlanarak AK Parti için Allah’ın izni ve iradesi ile fedakârca çalışacaklarını vurgulayan Kandemir, Ak Parti’nin bayrağını Yozgat’ta göndere çekeceklerini söyledi.

“Dalgalanan şanlı bayrağımız altında yine tüm vatandaşlarımızla birlik olacağız. Ötekileştirmeye, dışlamaya, insanlığa sığmayan üsluplara “hoşçakal” diyeceğiz” diyen Kandemir, şu açıklamalarda bulundu.

“Kardeşiniz olarak; tüm hemşerilerime umut, genç arkadaşlarıma örnek olacak, siyasetin hep gördükleri gibi olmadığını anlatacağım.  Türkiye Yüzyılında üreten, satan ve kazanan Yozgat ve Türkiye için çalışacağız. Kendimiz için değil Yozgat  ve Türkiye  için çalışacağız.

Avukat bir siyasetçi olarak partimin ve sizlerin bana duyduğu güveni kaybetmemek için bu fırsatı en iyi şekilde değerlendireceğimden emin olun. Daha iyi yaşamayı hak eden ve bunu gönülden isteyen tüm vatandaşlarımızı,  Ak parti adına yaraşır, saygı ve sevgiyle kuşaklayacağım.

Yozgat’tın İnceçayır Köyünde doğan, büyüyen çiftçi, gariban bir ana ve babanın evladı olarak her daim umutlu oldum.  Mücadele etme isteği, doğamda mevcut. Kazanmak ve kaybetmekten korkmayan her daim hak için adalet için çalıştım. Ve çalışacağım.

Hangi partiden olursa olsun, tüm genç  arkadaşlarım aynı şeyleri istiyor. Özgürce düşünmek, düşündüklerini paylaşmak, iyi bir eğitim almak, şeffaflık, tarafsız bir yargı ve adalet istiyor. Ve bunlar çalışacağım.

İnsani koşulların sağlanmasına engel olan ne sorun varsa, gençlik enerjim, eşitlikçi, kucaklayıcı ve demokrat kimliğimle bu işlerin peşini bırakmayacağım. Çünkü insanca yaşamanın partisi olmaz.

Son olarak şunu söylemek istiyorum. Doğup büyüdüğüm Yozgat’ta sevgiyi, saygıyı ve herkese yardım etmeyi bana öğreten aileme, Anadolu’nun içtenliğini barındıran her görüşten hemşehrilerime, bana iyi dileklerini ileten herkese teşekkür ederim.  Bu sürecin vatanımız ve milletimiz için hayırlı olmasını diler, saygılarımı sunarım.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM