• DOLAR
  %0,02
 • EURO
  %-0,07
 • ALTIN
  %-0,19
 • BIST
  %1,38
SGK’DA YOĞUN MESAİ

SGK’DA YOĞUN MESAİ

Vatandaşların geleceği ve huzuru konusunda toplumun her kesimine dokunan ve temas eden Boğazlıyan Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) yoğun mesaisini sürdürüyor.

Bir süre önce Boğazlıyan Sosyal Güvenlik Kurumu’na (SGK) Merkez Müdürü olarak atanan Süleyman Bozburun, mesai ekibi ile birlikte vatandaşlara hizmet etmenin gururu ile yoğun bir tempoda çalışmalarını devam ettiriyor.

Vatandaşların hayat boyunca yaşam kalitesini etkileyen en önemli unsurlardan olan Sosyal Güvenlik Kurumu vatandaşlara, iş verenlere, kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Fatih Tarikci ve Sayfa Sekreteri Erol Tarikci’yi makamında kabul eden Boğazlıyan Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Merkez Müdürü Süleyman Bozburun, Boğazlıyan’a atandığından dolayı çok mutlu olduğunu dile getirerek, “Boğazlıyan çok güzel bir ilçe. Halkımız çok sıcak, samimi ve cana yakın. Bu güzel İlçede görev yapmak benim için büyük bir onur olacak” dedi.

Bozburun, “Sosyal Güvenlik Kurumu olarak vatandaşlarımıza, iş verenlerimize, kamu kurum ve kuruluşlarımız ile sivil toplum kuruluşlarımızla hep iletişim içinde Boğazlıyan’da en iyi şekilde hizmet vermek için mesai arkadaşlarımızla birlikte canı gönülden çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Gazetemiz yazı ailesi ise, nazik ev sahipliği ve misafirperverliğinden dolayı SGK Müdürü Süleyman Bozburun’a görevinde başarılar dileğinde bulundu. Ziyarete Mevlana Mahallesi Muhtarı Yavuz Batur’da eşlik etti.

1977 Kayseri-Develi doğumlu olan Bozburun, 2001 yılında SGK’da İstanbul’da göreve başladı. Daha sonra Konya, Kayseri ve Niğde’de SGK bünyesinde çeşitli görevlerde bulundu. 2022 yılı atama kararları kapsamında Boğazlıyan Sosyal Güvenlik Kurumu’na (SGK) Merkez Müdürü olarak atandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM