• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ŞİMDİLİK İKİ TANE

ŞİMDİLİK İKİ TANE

Yozgat Valiliğince alınan karar doğrultusunda izolasyon kurallarını ihlal eden 2 vatandaş KYK yurduna yerleştirildi.

“Salgın Denetim Ekipleri Her An Kapınızı Çalabilir”

Tüm Dünyayı etkisi altına alan ve Ülkemizde görülen COVİD-19 virüsüne karşı mücadele sürüyor.

Bu çerçevede bir süre önce Yozgat Valiliğince il genelinde alınan ek tedbirler kapsamında izolasyon kurallarını ihlal eden 2 vatandaş KYK yurduna yerleştirildi.

“Evde İzolasyon Kurallarına Uyalım”

Yozgat Valiliği twitter hesabından yapılan açıklamada, “Salgın Denetim Ekiplerinin her an kapınızı çalabilir. İzolasyon kurallarını ihlal eden vatandaşlarımızı KYK Yurtlarına yerleştirmeye başladık. COVID-19’dan korunmak için alınacak tedbirler çok basit. Kendinizin ve çevrenizdekilerin sağlığını korumak için bu tedbirleri mutlaka uygulayın.

Ayrıca; Ekiplerimiz her alanda sizin sağlığınız için 7/24 sahada denetimlerini sürdürüyor.

Ekiplerimiz sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için sürekli sahada denetimlerini sürdürüyor.

Koronavirüs tehlikesi henüz geçmiş değil.

COVID-19’dan korunmak için alınacak tedbirler çok basit. Kendinizin ve çevrenizdekilerin sağlığını korumak için alınan tedbirleri mutlaka uygulayın. Hepimizin sağlığı için maske, sosyal mesafe ve temizliğe dikkat ederek bu virüsü hep birlikte yenebiliriz! Gücümüz tedbirlerde..” ifadelerine yer verildi.

“Müsamaha Gösterilmeyecek”

Vali Ziya Polat, Valilik bünyesinde kurulan İl Salgın Denetim Merkezini ziyaret etti. Sahada öğretmen, imam ve muhtarlardan oluşan ve evde karantinada bulunan kişileri denetleyen ekibin kesinlikle kimseye müsamaha göstermemesi konusunda talimatlarda bulunan Vali Polat, “Sağlığınızı önemsiyoruz. Lütfen alınan tedbirlere hep birlikte uyalım” uyarısında bulundu.

Vali Ziya Polat, ilçe ziyaretleri kapsamında Yerköy ilçesini ziyaret etti, vatandaşlarla sohbet edip esnafları ziyaret ederek maske, mesafe, kişisel hijyen konusunda uyarılarda bulunarak, kurallara uymayanlara gerekli cezai işlemlerin uygulanacağını söyledi.

“Fırtınada Evleri Zarar Gören Vatandaşları Ziyaret Etti”

Vali Ziya Polat, ayrıca Yerköy’de meydana gelen fırtınada evlerinin çatıları uçan vatandaşları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletip, İlçe Kaymakamı, İlçe Belediye Başkanı ve AFAD Müdüründen bilgi aldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM