• DOLAR
  %0,05
 • EURO
  %0,42
 • ALTIN
  %0,84
 • BIST
  %-0,82
SIRÇALI GÖNÜLLERE DOKUNUYOR

SIRÇALI GÖNÜLLERE DOKUNUYOR

Ferit Koçyiğit başkanlığındaki Sırçalı Belediyesi, projeleri ve çalışmalarının yanında belde halkıyla oluşturduğu gönül bağını Sırçalı’nın tamamını kapsayan uygulamalarıyla daha da güçlü hale getiriyor.

Bilgisi ve tecrübesini çalışkanlığıyla birleştirip Sırçalı’ya çok faydalı hizmetlerde bulunup, belde de değişim ve dönüşümün öncüsü olan beldenin gelişmesine önemli katkılar sunan Başkan Koçyiğit, sosyal belediyecilik, yol, eğitim, spor, kültür ve yeşil alan gibi konularda bugüne kadar çok önemli projelerin altına başarıyla imzasını attı.

Sırçalı Belediye Başkanı Ferit Koçyiğit’in beldeye kazandırdığı hizmetler 7’den 70’e tüm vatandaşlar tarafından takdir topluyor. Son olarak Yozgat’a ve Türkiye’ye önemli katkı ve hizmetleri olan Yozgat sevdalısı AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Av. Yusuf Başer’in katkı ve destekleri ile hibe yoluyla makam aracını belediyeye kazandıran Başkan Koçyiğit, ayrıca belediye ve gönül hizmetlerinde kullanılmak üzere belediyeye minibüs kazandırdı.

SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ!

Sırçalı Belediye Başkanı Ferit Koçyiğit, bilgi ve birikimi gerekse de samimiyeti ve içtenliğinin yanı sıra kurduğu ekiple başarılı hizmetlerin altına imza atmaya devam ediyor.

Sırçalı beldesinde başarılı çalışmalara imza atan Belediye Başkanı Ferit Koçyiğit, hemşehrilerinin gönüllerine girmekle kalmayıp aynı zamanda belediye hizmetlerinin yanısıra yaptığı insan odaklı çalışmalarda toplumun her kesimini kapsayacak vizyon projeleri bir bir belde halkının hizmetine sunuyor.

İhtiyaç duyulan hizmetler bir bir yerine getirilirken, belediyenin kısa sürede imza attığı sayısız proje ile vatandaşın hayatını kolaylaştıran Başkan Koçyiğit’in hizmetleri sosyal belediyecilik yolunda referans oluyor.

Belediye Başkanı Ferit Koçyiğit, açıklamasında; “Söz verdiğimiz projeleri belde halkının hizmetine sunmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz” dedi.

Sosyal belediyecilik, yol, eğitim, spor, kültür ve yeşil alan gibi konularda bugüne kadar çok önemli projelerin belde halkının hizmetine sunulduğunu dile getiren Başkan Koçyiğit, “Gönül Belediyeciliği” yolunda hizmetlerimizi artırarak sürdüreceğiz” diye konuştu .

Hibe yoluyla makam aracını belediyeye kazandırdıklarını anlatan Koçyiğit, ayrıca belediye ve gönül hizmetlerinde kullanılmak üzere belediyeye minibüs alımı için çalışmalara başladıklarını söyledi.

BAŞER’E TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Koçyiğit, “Milletvekilli olarak Ülkemize, Yozgat’ımıza ve beldemize önemli katkılar sunan, bilgi ve deneyimlerinden sürekli istifade ettiğimiz Sayın Vekilimiz Yusuf Başer, olmak üzere tüm emeği geçenlere de teşekkür ederek, beldemizin her alanda gelişim ve değişiminde hizmetlerde sayın Başer’in ciddi katkısı bulunuyor.

Bize her daim yol gösterici olan ve deneyimlerinden faydalandığımız Sayın Vekilimiz, büyük projelerimizde bize desteklerini esirgemedi, bizden giden tekliflere olumlu ve yapıcı önerilerde bulundu. Kıymetli hemşerilerim adına memleketimize olan katkısına binaen sayın Başer’e teşekkür ediyorum. Bir çok projemizde olduğu gibi makam aracının hibe yoluyla beldemize kazandırılmasında bizlere destek verdi” açıklamasında bulundu.

“Projelerimizi, halkımızın ihtiyaç ve taleplerine göre gerçekleştiriyoruz. Bizim tek derdimiz millet ve milletimize hizmet etmektir” diyen Koçyiğit, el ele vererek daha yoğun bir hizmet sürecini başlatacaklarını söyledi.

Başkan Koçyiğit, ‘Durmak Yok Yola Devam’ sloganı ile bu noktada en büyük destekçimiz, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da milletimiz olacak. Bizim derdimiz ülkemize, milletimize ve beldemize hizmet etmek. Biz halkımızın gönlüne girme, yüreğine dokunmanın gayretindeyiz. Bunun için vatandaş odaklı hizmetlere büyük önem veriyoruz. şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM