• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
SMMM ODASI’NDA EVCİMEN DÖNEMİ

SMMM ODASI’NDA EVCİMEN DÖNEMİ

Yozgat SMMM Odası Başkanlığına seçilen Harun Evcimen, görevi bir önceki dönem başkanlığını yürüten Ahmet Bulut’tan devraldı.

Bulut,  “Oda Üyelerimiz tarafından Yozgat SMMM Odası başkanlığına layık görülen 2016 yılından bu yana 2 dönem birlikte yol aldığım meslektaşım Harun Evcimen’e  görevi devretmenin haklı gururunu yaşıyorum” dedi.

Ahmet Bulut, yaptığı açıklamada; “2016 Yılında Odamızın onursal Başkanı Mehmet Doğan’dan almış olduğum görevi yönetim kurulumla birlikte meslektaşlarımıza hizmet ettik. Mesleğimize ve meslektaşımıza hizmet etme yarışı olduğu için 22. Mayıs 2022 tarihinde yapılan seçimle, Yozgat SMMM Odamızın Yeni Başkanı 2 dönem 6 Yıl birlikte yol aldığım meslektaşım Harun Evcimen olmuştur. Kendisine ve yeni seçilen oda kurullarımıza hayırlı olsun. 6 yıl görev yapmış olduğum süre  içinde vermiş oldukları destekten dolayı meslektaşlarıma ayrı ayrı teşekür ederim” dedi.

Yozgat SMM Odası yeni başkanı Harun Evcimen ise, “Gerçekleştirmiş olduğumuz oda seçimimiz odamızın adına ve niteliğine yakışır bir şekilde saygı, sevgi ve kardeşlik çerçevesi içerisinde tamamlanmıştır. Genel kurulumuza ve seçimlerimize katılan tüm meslektaşlarımıza, mazeretleri dolayısı ile katılamayan meslektaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyor, Genel kurulumuzun ve seçim sonuçlarının hayırlı olmasını diliyorum.

Seçimin kazananı odamız, mesleğimiz ve odamıza kayıtlı bütün üyelerimiz olmuştur. Çok değerli Ahmet Başkanımla altı yıl çalışmak gerçekten zevkli ve güzeldi. Dostluğun, samimiyetin ve abi-kardeşliğin çok güzel örneklerini sergiledi.

Kendisinin çok emeği oldu, emekleri için teşekkür ediyor, bundan sonraki hayatında sağlıklı bir yaşam diliyorum. Her ne kadar Ahmet başkanımız görevi bıraksa da bizler onun bilgi ve tecrübesinden faydalanarak ondan aldığımız bayrağı bir adım öteye götürmeye çalışacağız. Bu duygu ve düşüncelerle tüm meslektaşlarıma saygılar sunuyorum” açıklamasında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM