• DOLAR
  %0,43
 • EURO
  %0,16
 • ALTIN
  %0,03
 • BIST
  %-0,05
SOYSAL’A BAKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİ

SOYSAL’A BAKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİ

Resmi Gazete’de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla  yeni atama kararı yayımlandı. Buna göre Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan yardımcısı görevine AK Parti eski Yozgat Milletvekili Dr. Ertuğrul Soysal ve Faruk Özçelik, atandı.

3 dönem yürüttüğü Yozgat milletvekilliğinde mütevazi duruşu ve samimiyeti ile memleketine olan sevgisi ile tanınan Soysal’ın Bakan yardımcılığına atanması Boğazlıyan’da da sevinçle karşılandı. Belediye Başkanı Coşar ve AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, Soysal’ın Bakan yardımcılığı görevine atanması dolayısıyla; yeni görevinde başarılar dilediğinde bulunup, “Ülkemize ve Yozgat’ımıza hayırlı olsun” dedi.

YOZGAT’TAN HİÇ KOPMADI

AK Parti eski Yozgat Milletvekili Dr. Ertuğrul Soysal’ın Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan yardımcısı görevine atanması Boğazlıyan’da da memnuniyetle karşılandı.

Belediye Başkanı Gökhan Coşar ve AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci başta olmak üzere Boğazlıyan’da Soysal’ın Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan yardımcısı görevine atanmasını memnuniyetle karşılandı.

3 dönem yürüttüğü Yozgat milletvekilliğinde mütevazi duruşu ve samimiyeti ile memleketine olan sevgisi ile tanınan Soysal’ın Bakan yardımcılığına atanması sevinçle karşılandı.

Belediye Başkanı Gökhan Coşar, 3 dönem Yozgat’a önemli hizmetlerde bulunan AK Parti eski Yozgat Milletvekili Dr. Ertuğrul Soysal’ın Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan yardımcısı görevine atanması dolayısıyla yaptığı açıklamada; “Sayın Bakan Yardımcımız yeni görevinde başarılarının devamını diliyor. Türkiye için Yozgat için hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, AK Parti eski Yozgat Milletvekili Dr. Ertuğrul Soysal’ın Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan yardımcısı görevine atanmasını memnuniyetle karşıladıklarını belirterek, “Ülkemize ve Yozgat’ımıza hayırlı ve uğurlu olsun” açıklamasında bulundu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM