• DOLAR
  %0,73
 • EURO
  %-0,26
 • ALTIN
  %-0,69
 • BIST
  %3,13
SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ!..

SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ!..

Boğazlıyanlılara her alanda hizmet etmenin gururunu yaşayan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, bir projeyi daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyor. Göreve seçildiği günden itibaren Boğazlıyan halkının 7’sinden 70’inin hizmetine koşan, gecesini gündüzünü ilçenin gelişip kalkınması noktasında harcayan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın projeleri arasında yer alan “Mutlu Kreş Mutlu Yarın” projesinde inşaat çalışması başladı.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, bir ilk’i daha gerçekleştirmenin gururunu yaşıyor. Sanayi ve TeknolojiBakanlığının 2019 yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı kapsamında Boğazlıyan Belediyesi’nin hazırladığı ‘Mutlu Kreş, Mutlu Yarın’ projesi kapsamında temeller yükselmeye başladı.

Boğazlıyan da kısa sürede yaptığı çalışmalar ile adından söz ettiren ayrıca gözle görülür değişimlere imza atan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, her kesiminin yaşamına dokunacak çalışmaları ile takdir toplamaya devam ediyor.

Göreve geldiği ilk günden itibaren ilçenin farklı noktalarında başlatılan çalışmalar kararlılıkla ve artarak sürdürülürken, yapılan çalışmalar da gün yüzüne çıkıyor.

İlçenin gelişim ve değişiminde önemli rol üstlenen Başkan Coşar’ın vatandaş odaklı hayata geçirilen projeleri meyvelerini vermeye başladı. Her kesiminin yaşamına dokunacak çalışmaları ile takdir toplayan Başkan Coşar, son olarak hazırladığı proje ile ORAN’dan 1 Milyon TL destek almaya hak kazanmıştı.

Bu kapsamda; Mevlana Mahallesi’nde ‘Mutlu Kreş, Mutlu Yarın’ projesi kapsamında zemin etüt çalışmalarının ardından inşaat çalışması başladı.

Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Güvenli bir ortamda, okul öncesi çocuklarımızın her anlamda gelişimlerine katkı sunacak kreşimiz hayat buluyor, Boğazlıyan halkına her alanda hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. İlçemize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM