• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %-0,63
 • ALTIN
  %-0,66
 • BIST
  %-0,59
SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ!

SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ!

Yamaçlı Belediyesi’nin beldeye kazandırdığı hizmetler 7’den 70’e tüm vatandaşlar tarafından takdir topluyor.

                Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş’ın Yamaçlı’ya yönelik hizmetleri hız kesmeden devam ediyor. İhtiyaç duyulan hizmetler bir bir yerine getirilirken, belediyenin kısa sürede imza attığı sayısız proje ile vatandaşın hayatını kolaylaştırıyor.

Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş’ın girişimleri ile iddialı ve aynı zamanda çevreci projelerle Yamaçlı’ya ciddi yatırımlar devam ediyor. Beldeye yeni bir soluk ve nefes almasını sağlayan projelere imzasını atan Başkan Altıntaş, Yamaçlı’nın çehresinin değişmesini sağlaması kamuoyu tarafından takdirle karşılanıyor.

Göreve başlarken kendisinin belirlemiş olduğu ve proje başlığını verdiği çalışmaları bir bir yerine getiren Başkan Altıntaş, yapılmasını planladığı projeleri kasaba halkının hizmetine sunuyor. Söz verdiği projeleri hayata geçirmenin mutluluğunu Yamaçlılar ile birlikte paylaşan Altıntaş, bu kapsamda başta; sıcak asfalt ve kilit parke yol projesi Yamaçlı’ya ayrı bir renk katarken, okulların bakım ve onarımı üstlenip, eğitime verdiği destekle de gönüllere dokunuyor.

ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Belediye Başkanı Altıntaş, yoğun bir şekilde devam eden belediye çalışmalarını da yerinde takip ediyor. Çalışmaların kısa sürede tamamlanması için eksikleri yerinde tespit ederek müdahale eden Başkan Altıntaş, makam yerine çalışmaları sahada takip etmeyi tercih etmesi belde halkı tarafından takdirle karşılanıyor.

Belediye Başkanı Şaban Altıntaş, belde de sürdürülen çalışmalarla adeta Yamaçlı’nın şantiyeyi andıran bir görünüme dönüştüğünü belirterek, her yatırımda günü kurtarmaktan öte geleceği düşünerek çalışma yaptıklarını söyledi.

Başkan Altıntaş, yeni mahalle yamaç mevkii bölgesindeki yol çalışmasını yerinde inceledi.

Başkan Altıntaş, “Yaklaşık 1600 metre yolda kilit parke taş döşenmesi çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor. Şuan 900 metresi tamamlanmış durumda. Yol yapım çalışmalarımız devam edecektir. Yamaçlı kasabamıza ve vatandaşlarımıza hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM