• DOLAR
  8,6525
  %0,29
 • EURO
  10,1524
  %0,35
 • ALTIN
  494,12
  %0,39
 • BIST
  1.391
  %0,37
SÖZ VERDİK SORUNU ÇÖZDÜK

SÖZ VERDİK SORUNU ÇÖZDÜK

BAŞKAN COŞAR’A MAHALLE SAKİNLERİNDEN HİZMETE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Boğazlıyan Kemaliye Mahallesi sakinleri, Belediye Başkanı Gökhan Coşar’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

Açıkladığı projeleriyle ,Boğazlıyan’ın ufuk çizgisini geliştiren ve beklentilerini  artıran, ayrıca yatırım ve hizmetleriyle adından söz ettiren Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’a Kemaliye Mahallesi sakinleri teşekkür ziyaretinde bulundu.

Mahalle Muhtarı Memduh Çay, beraberinde mahalle sakinleri ile birlikte Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Muhtar Çay, başta açık olan kanal olmak üzere, İhalesi yapılan 8 derslikli Gazipaşa Ortaokulu ve yurt hizmetlerinden dolayı bu ziyareti gerçekleştirdiklerini belirterek, “Mahalle sakinleri olarak Başkanımıza teşekkür ziyaretinde bulunup, çalışmalarında başarılar dileğinde bulunduk” dedi.

Mahalle sakinleri olarak özellikle açık olan kanal nedeniyle sıkıntı yaşadıklarını aktaran Muhtar Çay, hizmetlerden dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek, “Mahallemizin büyük sorunu ortadan kalkmış oldu. Mahallemize taş üstüne taş koyandan Allah razı olsun. En büyük sıkıntıyı o mahallede oturan vatandaşlarımız çekiyordu ama sayenizde sırtımızdan büyük bir yük kalktı” ifadelerinde bulundu.

“HİZMET ATAĞIMIZ SÜRÜYOR”

Kemaliye Mahallesi Muhtarı Memduh Çay ve mahalle sakinlerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Gökhan Coşar ise, nazik ziyaretleri için mahalle sakinlerine  teşekkür ederek, “Bizler yerel yönetimler olarak vatandaşlarımızın sıkıntılarını çözmek durumundayız. Tüm mahallelerimizde hizmet atağı başlattık.

Mahallelerimizin eksikliklerini tespit ederek, çalışmalara başladık. Vatandaşlarımızı memnun ettiysek ne mutlu bize ama daha yapılacak daha çok işler var. Çalışmalarımızı artırarak devam edeceğiz” dedi.

“Sizlerin bizi ziyaret ederek teşekkürde bulunması elbette bizim göğsümüzü kabartıyor” diyen Başkan Coşar, “Hizmet şevkimizi artırıyor, hizmetlerimiz sürecek. Boğazlıyan’ın hak ettiği çağdaş ve modern bir ilçeye dönüştürmek için elimizden gelen çabayı sarf ediyoruz.

Boğazlıyan’ımız her açıdan kendini geliştirecek projeleriyle adından daha sıklıkla bahsedilir ve tercih edilir bir hale getirmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz. Bu çalışma temposunda bizleri ziyaret eden siz değerli hemşehrilerimizle de moral ve güç bulmaktayız. Hayır dualarınızı üzerimizden eksik etmeyin” ifadelerinde bulundu.

“OKUL VE YURT” HAYIRLI OLSUN

Başkan Coşar, mahallenin ihtiyacı olan 8 Derslikli Ortaokul Yapım işinin ihalesinin tamamlandığını belirterek, “1628,30 m² İnşaat alanlı okulumuz yer tesliminden itibaren bir yıl gibi kısa bir sürede tamamlanarak eğitim ve öğretime başlayacak. Ayrıca Mahallede bulunan öğrenci yurdu da Belediyemizce İlçe Müftülüğüne devredilecek. Müftülüğümüz bu binada hizmet verecek. 4-6 yaş öğrencilerimiz için de Kur’an Kursu olarak hizmet verecek, hayırlı ve uğurlu olsun” açıklamasında bulundu.

Karşılıklı sohbet içerisinde geçen teşekkür ziyareti çay ikramı ile sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM