• DOLAR
  8,4396
  %-0,19
 • EURO
  10,0747
  %0,06
 • ALTIN
  492,32
  %-0,95
 • BIST
  1.393
  %0,09
STERİLİZE EDİLEN MASKELER DAĞITILDI

STERİLİZE EDİLEN MASKELER DAĞITILDI

Boğazlıyan Bilim ve Sanat Merkezi, sağlıkçılardan sonra, polisleri de unutmadı.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un Bilim ve Sanat Merkezlerinde üretilen yüz koruyucu siperliklerin emniyet güçlerine ücretsiz olarak ulaştırılacağını söylemesi üzerine çalışmalarını artıran Boğazlıyan Bilim ve Sanat Merkezi sterilize edilen yüz koruyucu siperlikleri ilçe emniyet müdürlüğüne teslim etti.

Boğazlıyan Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bilim ve Sanat Merkezi’nce üretilen yüz koruyucu maskeler ilçe emniyet müdürlüğüne teslim edildi.

Korona virüsle mücadelede canla-başla mücadele eden Sağlık görevlilerinin yanısıra bu süreçte de büyük bir özveri ile gece-gündüz çalışan emniyet güçlerine Boğazlıyan Bilim ve Sanat Merkezi’nce üretilen yüz koruyucu maskeler dağıtıldı. Maskeler ayrıca tüm illerde İl Emniyet Müdürlüklerine de gönderilecek.

Polis haftası etkinlikleri kapsamında Boğazlıyan da üretilen yüz koruyucu maskeler ilçe emniyet müdürlüğüne teslim edildi.

BAKAN SELÇUK’UN TALİMATIYLA ÇALIŞMALARINI ARTIRDI

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un Polis Haftası dolayısıyla, Bilim ve Sanat Merkezlerinde (BİLSEM) üretilen yüz koruyucu siperliklerin emniyet güçlerine ücretsiz olarak ulaştırılacağını söylemesi üzerine çalışmalarını artıran Boğazlıyan Bilim ve Sanat Merkezi, Bakan Selçuk’un talimatıyla; İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Şimşek, Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Duran Akdoğan tarafından Boğazlıyan Devlet Hastanesi’nde sterilize edilen yüz koruyucu siperlikler ilçe emniyet müdürlüğüne teslim edildi.

TÜM İLLERE GÖNDERİLECEK

Üretim faaliyetleri kapsamında hazırlanan yüz koruyucu maskelerin ayrıca tüm yurtta İl Emniyet Müdürlerine teslim edilecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM