• DOLAR
  13,4358
  %0,08
 • EURO
  15,2611
  %0,11
 • ALTIN
  794,51
  %-0,10
 • BIST
  2.042,89
  %0,04
STK BAŞKANLARI BAYRAMI KUTLADI

STK BAŞKANLARI BAYRAMI KUTLADI

Kurban Bayramı dolayısıyla Boğazlıyan’da Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları kutlama mesajları yayınladı.

Boğazlıyan Esnaf Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Nuri Erkoç, tüm oda üyelerinin ve Boğazlıyan halkının Kurban Bayramını kutladı.

Mesajında; Bayramların birlik ve beraberliği pekiştirdiğini ifade eden Erkoç, (yazılı açıklamasında) şunları kaydetti.

“Toplum olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz, sevinç ve mutluluğumuzu paylaştığımız bir bayramı daha idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm oda üyelerimizin ve Boğazlıyan halkının Mübarek Kurban Bayramını kutlar, saygılar sunarım.”

 

—————————————————————————————————————————

 

Boğazlıyan Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Sinan Yazılıtaş,  tüm oda üyelerinin ve Boğazlıyan halkının Kurban Bayramını kutladı.

Mesajında; esnaf ve vatandaşlara birlik, beraberlik dolu, bir Bayram geçirmesi dileğinde bulunan Yazılıtaş, (yazılı açıklamasında) şunları aktardı.

“Karşılıklı sevgi ve hoşgörünün yaşandığı bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğu ile tüm oda üyelerimizin ve Boğazlıyan halkının Mübarek Kurban Bayramını kutlar, saygılar sunarım.”

 

—————————————————————————————————————————

 

Boğazlıyan Nakliyeciler Kooperatifi Başkanı Köksal Kılıçaslan,  tüm oda üyelerinin ve Boğazlıyan halkının Kurban Bayramını kutladı.

Mesajında; esnaf ve vatandaşlara birlik, beraberlik dolu, bir Bayram geçirmesi dileğinde bulunan Kılıçaslan, (yazılı açıklamasında) şunları belirtti.

“Bayramlar insanlarımız arasında yardımlaşma ve dayanışma ile coşku ve barış duygularının yoğun bir biçimde yaşandığı müstesna günlerdir. Bu anlamda; idrak edeceğimiz Kurban Bayramı’nın çok önemli bir yeri vardır. Bu vesile ile  tüm oda üyelerimizin ve Boğazlıyan halkının Mübarek Kurban Bayramını tebrik eder, saygılar sunarım.”

 

—————————————————————————————————————————

 

Boğazlıyan Ticaret Borsası Başkanı Harun Halıcı,  tüm oda üyelerinin ve Boğazlıyan halkının Mübarek Kurban Bayramını kutladı.

Mesajında; birlik, beraberlik dolu, bir Bayram geçirmesi dileğinde bulunan Halıcı, (yazılı açıklamasında) şunları aktardı.

“Huzur ve güven içerisinde bir Kurban Bayramına daha ulaşmanın mutluluğu içindeyiz. Toplum hayatımızda özel bir yere sahip, müstesna günlerden olan Kurban Bayramı’na milletçe ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle; Boğazlıyan halkı ve tüm İslam Aleminin,  Mübarek Kurban Bayramını tebrik eder; Bayramın mutluluk esenlik dolu günler getirmesini diler, tüm oda üyelerimizin ve Boğazlıyan halkının Mübarek Kurban Bayramını kutlar, saygılar sunarım.”

 

—————————————————————————————————————————

 

Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Öcal Öcalan,  tüm oda üyelerinin ve Boğazlıyan halkının Kurban Bayramını kutladı.

Mesajında; esnaf ve vatandaşlara birlik, beraberlik dolu, bir Kurban geçirmesi dileğinde bulunan Yazılıtaş, (yazılı açıklamasında) şunları aktardı.

“Huzur ve güven içerisinde bir Kurban Bayramına daha ulaşmanın mutluluğu içindeyiz. Toplum hayatımızda özel bir yere sahip, müstesna günlerden olan Kurban Bayramı’na milletçe ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Tüm oda üyelerimizin ve Boğazlıyan halkının Mübarek Kurban Bayramını kutlar, saygılar sunarım.”

 

—————————————————————————————————————————

 

Boğazlıyan Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Demiroğlu,  tüm oda üyelerinin ve Boğazlıyan halkının Kurban Bayramını kutladı.

Mesajında; birlik, beraberlik dolu, bir Kurban geçirmesi dileğinde bulunan Demiroğlu, (yazılı açıklamasında) şunları aktardı.

“Huzur ve güven içerisinde bir Kurban Bayramına daha ulaşmanın mutluluğu içindeyiz. Toplum hayatımızda özel bir yere sahip, müstesna günlerden olan Kurban Bayramı’na milletçe ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Tüm oda üyelerimizin çiftçilerimizin ve Boğazlıyan halkının Mübarek Kurban Bayramını kutlar, saygılar sunarım.”

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM