• DOLAR
  %0,01
 • EURO
  %0,22
 • ALTIN
  %-0,04
 • BIST
  %-5,29
STK’LARDA GÖREV YAPMAK BİR GÖNÜL İŞİDİR

STK’LARDA GÖREV YAPMAK BİR GÖNÜL İŞİDİR

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Yönetim Kurulundan Birlik Vakfı Kayseri Şubesine Ziyaret.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan ve yönetim kurulu üyeleri, Birlik Vakfı Kayseri şube Başkanı Mehmet Adıgüzel’i ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundu.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan ve yönetim kurulu üyeleri, Koray Can, Kazım Karagöz, Ersan Dağdeviren ve Dursun Açıkyürek, Tarihi Kayseri Mahallesi içerisindeki Birlik Vakfı’nı ziyaret etti. Burada Başkan Mehmet Adıgüzel, tarafından karşılanan Başkan Çağan ve yönetim kurulu üyeleri eski Kayseri Evi’nin avlusunda konuk edildi.

Ziyarette konuşan Birlik Vakfı Kayseri Şube Başkanı Mehmet Adıgüzel, vakıf olarak Kayseri’de faaliyet gösteren tüm STK’larla ikili ilişkilerinin çok iyi olduğunu belirttiği açıklamasında; “Bu zor zamanlarda STK’larda görev yapmak bir gönül işidir. Bu işin maddiyatı olmaz” dedi.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan ise, açıklamasında; “Genç Birlik Vakfı başkanlığına seçilen hemşehrimiz Erkan Esenyel’e de başarılar diliyoruz. Biz Birlik Vakfı ile ilişkilerimiz her zaman çok kuvvetli olmuştur. Bundan  sonra da temsil ettiğimiz federasyonumuz ve yönetim kurulumuzla aynı şekilde devam edeceğiz. Hatta bu gün Yozgatlı hemşehrilerimiz bizleri arayarak, çocuklarının yurda yerleştirilmesi ile ilgili talepte bulundular. Bu çerçevede ev sahipliğinizden dolayı sizlere ve değerli yönetim kurulu üyelerinize teşekkür ediyorum. Erkan kardeşimize de yeni görevinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM