• DOLAR
  %0,00
 • EURO
  %0,42
 • ALTIN
  %0,05
 • BIST
  %-5,29
SÜRMELİGAZ’DAN ONLİNE KOLAYLIK

SÜRMELİGAZ’DAN ONLİNE KOLAYLIK

Yozgat ve ilçelerinde hizmetini sürdüren ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Sürmeligaz Dağıtım Şirketi abonelerine web sitesi, mobil uygulama ve e-devlet platformu ile 4440187 numaralı çağrı merkezinden iş ve işlemlerini yerine getirirken, bunlardan yararlanma imkanı bulunmayan hasta ve yaşlı vatandaşların işlemleri ise evlerinde ziyaret ederek yapıyor.

Müşteri odaklı çalışmalarını sürdüren ve bu kapsamda dijitalleşmeye önem vererek daha hızlı ve kolay iş süreçlerini abonelerine yansıtan Sürmeligaz, müşterilerinin daha kolay ve hızlı iş ve işlemleri için Online çalışması başlattı. Aboneler bulundukları yerden kolayca işlemlerini yapıp, doğalgaz konforunu yaşayabilecek.

Yozgat merkez, ilçe ve beldelerinde 2006 yılından itibaren doğal gaz dağıtım faaliyetini yürüten Sürmeligaz, birçok bölgede imar planına uygun alanlarda bulunan konut ve işyerlerinin büyük bir çoğunluğu doğal gaz kullanılabilir durumuna getirdi.

Konut ve işyerlerindeki doğal gaz kullanım oranı arttıkça ofisten yapılan işlemlerde o oranda azalırken, şirket abonelerine bir yandan web sitesi, mobil uygulama ve e-devlet platformu ile 4440187 numaralı çağrı merkezinden iş ve işlemlerini yerine getirirken, diğer yandan da bunlardan yararlanma imkanı bulunmayan hasta ve yaşlı vatandaşların işlemleri ise evlerinde ziyaret ederek yapıyor.

Konu ile ilgili yazılı bir açıklama yapan Sürmeligaz İşletme Müdürü İhsan Salman, tüm dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye’de de etkisi ciddi anlamda hissedilen salgın döneminde çoğu şirketlerde olduğu gibi şirketinde de “evden çalışma” uygulamasına geçtiğini söyledi.

Salman, “Bu süreçte bazı şehirlerdeki müşterilerimizin işlemleri zorunlu olarak uzaktan yapılmış ve salgında dışarı çıkılamaması nedeniyle hiçbir vatandaşımız mağdur edilmemiştir. Süreç sonunda uygulama daha da geliştirilerek vatandaşlarımızın ev konforunda işlemlerini yapabilmesi sağlanmıştır. Gerek Covid-19 gerekse karşılaşılması muhtemel diğer afetlerde hizmetlerin kesintisiz olarak yürütülmesi, bu tür uygulamaların hem hizmet verenler tarafından sunulması, hizmet alanlar tarafından da kullanılabilir olması önem arz etmektedir” dedi.

Yeni süreçte vatandaşlara birçok alternatif sunulduğunu kaydeden Salman, “Dileyen vatandaşlarımızın bu alternatifleri kullanmasının önünde bir engel yoktur. Vatandaşlarımız işlemlerini; web sitemizde (www.surmeligaz.com.tr) yer alan “online işlemler” menüsünden, mobil uygulamamız üzerinden, e-devlet platformundan yada 444 0 187 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden işlemlerini yapabilmektedir. Bunlardan yararlanma imkanı bulunmayan hasta ve yaşlı vatandaşlarımızın işlemleri ise evlerinde ziyaret edilerek yapılabilmektedir” açıklamasında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM