• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
TARİHE GEÇEN ETKİNLİK

TARİHE GEÇEN ETKİNLİK

“Tarihi Anılarla Dolu Gecede Boğazlıyan’ın Kalbi Konserde Attı”

“Boğazlıyan Yine Bir Araya Geldi: Başkan Gökhan Coşar’ın Organizasyonuyla 30 Ağustos’u Unutulmaz Bir Konserle Selamladı”

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın öncülüğünde 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliklerinde düzenlenen konser büyük ilgi gördü.

Boğazlıyan Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı coşkuyla kutlamak amacıyla unutulmaz bir konser etkinliği düzenledi. Ünlü sanatçı İsmail Altunsaray’ın sahne aldığı gecede, binlerce vatandaş bir araya gelerek birbirinden güzel eserlere eşlik etti.

Yerel sanatçı Serkan Dündar’ın da sahne aldığı etkinlik, Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın öncülüğünde gerçekleşti. Başkan Coşar, ilçeye sosyal ve kültürel etkinlikler kazandırma çabalarını bir kez daha kanıtlarken, İsmail Altunsaray ve mahalli sanatçıların katıldığı ‘Açık Hava Konseri’ ile halkı bir araya getirme fırsatı sağladı.

İsmail Altunsaray ‘ın sahne aldığı gecede, yerel sanatçı Serkan Dündar’ın da performans sergilediği etkinliğe binlerce kişi katıldı. Sanatçının seslendirdiği güzel eserlere vatandaşlar coşkuyla eşlik etti. Ayrıca su sahne sanatları, Laser Show ve müzikli eğlencelerle dopdolu bir program da büyük beğeni topladı.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın öncülüğünde düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri, renkli yarışmalar ve dopdolu bir program eşliğinde gerçekleşti. Ünlü Sanatçı İsmail Altunsaray ‘ın en güzel şarkılarıyla coşturduğu etkinlik, Boğazlıyanlılar tarafından ilgiyle karşılandı.

Etkinlik, Boğazlıyan yeni terminal meydanında yoğun bir katılımla gerçekleşerek, katılımcılarda güzel anılar bıraktı. Gökhan Coşar, etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, “Ağustos ayı Türk Milleti için zafer ayı mahiyetindedir. Bu anlamlı günü coşkuyla kutlamak, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek adına bu etkinliği düzenledik” dedi.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın girişimleri ile düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri renkli yarışmalar ve dopdolu bir program eşliğinde gerçekleştirildi. Etkinlikte konser veren ünlü Sanatçı İsmail Altunsaray, en güzel şarkılarıyla Boğazlıyanlıları coşturdu.

“AĞUSTOS AYI TÜRK MİLLETİ İÇİN ZAFER AYI MAHİYETİNDEDİR”

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Ağustos ayı şanlı bir maziye sahip olan necip milletimizin yeniden şahlanışına, bağımsızlık destanlarına, yeni fetihlerine şahitlik eden olaylarla doludur” dedi.

“Sayısız kahramanlık ve fedakârlıklarla dolu 30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muharebesi de aziz milletimizin varoluş mücadelesinin tescillendiği destansı bir gündür” diyen Coşar, “Bu yüzdendir ki ağustos ayı Türk Milleti için zafer ayı mahiyetindedir. Millet olarak bu günleri büyük bir gurur ve heyecanla idrak etmekten kıvanç duyuyoruz.  Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile canları ve kanları pahasına bizlere bu toprakları emanet eden tüm devlet büyüklerimizi ve şanlı bayrağımıza rengini veren kahraman şehitlerimizi rahmetle anıyoruz” dedi.

30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri, Boğazlıyanlılar arasında birbirinden güzel anılarla dolu bir gün olarak tarihe geçti. Vatandaşlar, Başkan Gökhan Coşar’a teşekkür ederek, ilçeye kattığı sosyal ve kültürel etkinliklerden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Coşar’ın düzenlediği bu özel etkinlik, bir kez daha halkın bir araya gelerek milli bayramı coşkuyla kutlama ve dayanışma içinde olma iradesini sergilediği anlamlı bir etkinlik olarak tarihe geçti.

Boğazlıyan yeni terminal meydanında yoğun bir katılımla gerçekleşen etkinlik hafızalarda güzel bir anı olarak kaldı. (Erol TARİKCİ)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM