• DOLAR
  %0,15
 • EURO
  %0,23
 • ALTIN
  %-0,18
 • BIST
  %2,74
TARİHİ ŞÖLENE BOĞAZLIYAN DAMGASI

TARİHİ ŞÖLENE BOĞAZLIYAN DAMGASI

AK BOĞAZLIYAN GENÇLİK ADANA’DA

AK Parti Gençlik Kolları’nın Adana’da düzenlediği ‘Bir Gençlik Şöleni’ne 81 ilden on binlerce genç, yoğun katılım sağladı. Yeni Adana Stadyumu’nda düzenlenen etkinlikte, tribünler ve stat çevresi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hitabı öncesi tıka basa dolarken, AK Parti Boğazlıyan Gençlik Kolları da stat da yerini aldı.

81 ilden gençlerin bir araya geldiği ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı etkinlikte gençler stadı tıka basa doldurdu. On binlerce genç ise stat dışında Erdoğan’ı bekledi.

AK Parti Gençlik Kolları tarafından Yeni Adana Stadı’nda, ‘Bir Gençlik Şöleni’ adı altında etkinlik düzenlendi. Etkinliğe 81 ilden yoğun katılım oldu. AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanlığı da etkinliğe katılmak isteyen yüzlerce genci otobüsler ve minibüslerle etkinliğe götürdü.

BOĞAZLIYAN HER ZAMANKİ YERİNDE

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, Adana programının önemine ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlere verdiği hususa değindi.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Adana’da düzenlenen ‘Bir Gençlik Şöleni’ni değerlendiren AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, İlçe Gençlik Kolları olarak yoğun katılım altında Adana’da gençlik şölenine katıldıklarını söyledi.

Açıklamasına, “Adana’daki Gençlik Programına katılan gençleri taşıyan otobüsün, Konya’ya geri dönüş yolunda geçirdiği kazada hayatını kaybeden 3 genç kardeşimize Allah’tan rahmet; aileleri ve AK Parti ailemize başsağlığı dileğinde” bulunarak başlayan Başkan Düğenci, “Yaralanan kardeşlerimize de en kısa zamanda sağlıklarına kavuşmalarını umut ediyoruz” dedi.

Başkan Düğenci, “AK Gençlik ailemiz adına, teşkilatımız ve partimiz adına çok özel ve kıymetli bir geceydi. Cumhurbaşkanımızın da katılımlarıyla 81 ilden binlerce gencin buluştuğu Adana ilimizde gerçekleştirilen Gençlik Şöleni’ne Boğazlıyan olarak ta katılım sağladık.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, özellikle gençlere, ‘bizim 40 yıllık siyasi mücadelemiz ve 20 yıllık iktidarımızda temellerini attığımız büyük ve güçlü Türkiye’nin inşasını 2053 vizyonuyla taçlandıracak gençliksiniz’ ifadelerine yer verdi. Birlik ve beraberlik mesajları verildi. 2023’e giden yolda gençlerin o heyecanına hep birlikte şahit olduk”  diye konuştu.

Başkan Düğenci, şu değerlendirmelerde bulundu.

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, tüm hayallerimizi gençlerimizle birlikte kuruyoruz, tüm hedeflerimizi gençlerimizle birlikte belirliyoruz. Tüm vizyonlarımızı gençlerimiz için oluşturuyoruz. Tüm hazırlıklarımızı buna göre yapıyoruz dedi. Bizlerde diyoruz ki; Boğazlıyan’da 2023’e hazır. Birlik ve beraberlik içerisinde, kararlılıkla mücadelemizi sonsuza kadar sürdüreceğiz.

Cumhurbaşkanımızın dediği gibi; Gençlerimizle aynı istikamete baktığımız, gençlerimizle aynı yolda yürüdüğümüz, gençlerimizle aynı heyecanı paylaştığımız, şu karşımızdaki tabloda tezahür eden, birliğimize, beraberliğimize sahip çıktığımız müddetçe bize tereddüt yok, yeis yok, hüzün yok.”

Programda; ayrıca ünlü sanatçılar Erdem Kınay, Uğur Işık, Oğuzhan Koç ve Tuğçe Kandemir, seslendirdiği birbirinden güzel eserlerle katılımcılara unutulmaz bir gün yaşattı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM