• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
TARIMI KONUŞTULAR

TARIMI KONUŞTULAR

AK Parti Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı  Av.Yusuf Başer, İlde uygulanan tarım ve hayvancılık projeleri ile önümüzdeki süreç içinde uygulamaya konulması planlanan tarım ve hayvancılık projeleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Milletvekili Başer, Yozgat için Endüstriyel Kenevir çalışmalarının büyük önem arzettiğini ve Yozgat’ın kalkınmasını büyük katkı sağlayacağını söyledi.

Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer, Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ’ı makamında ziyaret ederek Yozgat Bozok Üniversitesi’nin kenevir alanında yaptığı son çalışmalar hakkında bilgiler aldı, kenevir ekim alanında incelemelerde bulundu.

Yozgat Bozok Üniversitesi’nin kenevir araştırmalarını yürüttüğü  ekim alanında incelemelerde bulunan Başer, Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Rektör Yardımcısı ve Kenevir Araştırmaları Koordinatörü  Prof. Dr. Güngör Yılmaz ile kenevir denemelerinin yürütüldüğü  ekim alanında incelemelerde bulundular.

Denemelerin amaç ve hedefleri hakkında bilgi alan Başer, çalışmaların etkileyici olduğunu ve Yozgat’a hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Milletvekili Başer, yapılan çalışmalardan dolayı Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ’a teşekkür ederek, Yozgat için Endüstriyel Kenevir çalışmalarının büyük önem arzettiğini ve Yozgat’ın kalkınmasını büyük katkı sağlayacağına olan inancını ifade etti.

-“TARIM ZİYARETİ”-

AK Parti Milletvekili Yusuf Başer, beraberinde İl Genel Meclis Başkanı İskender Nazlı ile birlikte İl Tarım ve Orman Müdürü Tanju Özkaya’yı ziyaret etti.

Ziyarette İl Müdürü Özkaya, Müdürlüğün çalışmaları hakkında bilgiler verdi. İlde uygulanan tarım ve hayvancılık projelerinin de değerlendirildiği ziyarette önümüzdeki süreç içinde uygulamaya konulması planlanan tarım ve hayvancılık projeleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM