• DOLAR
  8,3615
  %-0,91
 • EURO
  9,9370
  %-0,99
 • ALTIN
  488,71
  %-0,70
 • BIST
  1.400
  %0,48
TEDBİR VAR, PANİK YOK

TEDBİR VAR, PANİK YOK

Boğazlıyan Belediyesi tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüsüne karşı gerçekleştirdiği çalışmalarla hassasiyeti ve uygulamaları gözler önüne seriyor.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar ; “Tedbir, anlayış ve sabırla hep birlikte yeneceğiz, beraber başaracağız” dedi.

Boğazlıyan Belediyesi’nce Sağlık Bakanlığı’nın aldığı kararlar doğrultusunda korona virüsünün yayılmasını önlemeye yönelik dezenfekte çalışmaları devam ediyor.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Koronavirüsüne karşı tedbirlerimizi titiz ve hassas bir şekilde yerine getirerek, ilçemiz genelinde vatandaşlarımızın yoğun kullandığı alanlarda, dezenfekte çalışmalarımızı üst seviye çıkardık. Tedbir, anlayış ve sabırla hep birlikte yeneceğiz, beraber başaracağız” dedi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüsünün yaygınlaşmaması için Boğazlıyan Belediyesi’nce  alınan önlemlere her geçen gün bir yenisi eklenirken, dezenfekte çalışmalarına ise ara vermeden farklı alanlarda da çalışmalar artarak sürüyor.

Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın talimatı ile belediye görevlileri ilçe genelinde sürdürdüğü dezenfeksiyon çalışmalarını “Panik Yok, Tedbir Var” anlayışı ile artırarak devam ettiriyor. Bu kapsamda halkın yoğun olarak kullandığı alanlar başta olmak üzere otobüsler, dolmuşlar, işyerleri ve bankalar da dezenfekte çalışmaları yaptı.

Boğazlıyan Belediyesi tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüsüne karşı gerçekleştirdiği çalışmalarla hassasiyeti ve uygulamaları gözler önüne sererken, Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Allah’ın yardımı, milletimizin desteği ve duasıyla bu süreci de güçlenerek atlatacağız” dedi.

Koronavirüsüne karşı tedbirleri titiz ve hassas bir şekilde yerine getirerek, ilçe genelinde vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlarda, dezenfekte çalışmalarını üst seviye çıkardıklarını aktaran Başkan Coşar, “Hemşehrilerimizin sağlığını koruyacak çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz. Kıymetli hemşehrilerim, hiçbir virüs tedbirlerimizden daha güçlü değildir, sağlığınız en büyük önceliğimizdir. Devletimiz ile birlikte el el vererek, bu salgını birlikte yeneceğiz” diye konuştu.

“Rabbim, şifâ veren sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur. Öyle şifâ ver ki ardında hiç hastalık izi bırakmasın” diyen Başkan Coşar, “Kıymetli hemşehrilerim, hiçbir virüs tedbirlerimizden daha güçlü değildir, sağlığınız en büyük önceliğimizdir. Koronavirüs salgın hastalığına karşı devletimizin aldığı kararlar doğrultusunda, ortak yaşam alanlarında hijyen konusunda saha çalışmalarımızı yürütüyoruz” ifadelerinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM