• DOLAR
  13,4423
  %0,49
 • EURO
  15,2255
  %0,54
 • ALTIN
  795,76
  %0,66
 • BIST
  2.014,21
  %-1,36
TEKNOLOJİ SOFRALARI SÜSLEYECEK

TEKNOLOJİ SOFRALARI SÜSLEYECEK

Uğur Paşaoğlu, tamamen hijyenik ortamda ürettiği lezzetli, doğal ve sağlıklı ürünleri Boğazlıyanlılarla buluşturmaya devam ediyor. Unlu mamulleri sektöründe yeni gelişen teknolojiyi Boğazlıyan’a kazandırarak, yaklaşık 500 bin TL.’lik  yatırımla, otomatik, hijyen ve homojen bir şekilde el değmeden seri ekmek üretimine başladı. Paşaoğlu, “Büyüyen ve gelişen Boğazlıyan’ımız için geleceğe yatırım yaptık. İlçemize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Unlu Mamuller üretiminde 35 yıllık tecrübesiyle; hijyenik ortamda ürettiği lezzetli, doğal ve sağlıklı ürünleri Boğazlıyanlılarla buluşturmaya devam eden Uğur Paşaoğlu, işletmesini yeni gelişen teknolojiyle buluşturarak seri ekmek üretimine başladı.

Unlu Mamulleri alanında sektörün öncülüğünü yapan Uğur Unlu Mamülleri işletmesine son teknolojik yatırımları Boğazlıyan halkına kazandırmaya devam ediyor.

Otomatik, hijyen, homojen ve el değmeden üretimin gerçekleştirileceği işletmede tören düzenlendi. Belediye Başkanı Gökhan Coşar, kamu kurum ve kuruluş müdürleri, STK temsilcileri, Belediye Encümenleri, iş insanları, siyasi parti temsilcileri, esnaflar ve çok sayıda Boğazlıyan halkının katılımı ile düzenlenen açılışta dualar okundu, kurban kesildi.

Törende, hamura ilk çiziği atan ve  fırına taşıyan düğmeye basan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Uğur Bey’e ilçemize böylesi bir yatırımı kazandırdığı için teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci de, Boğazlıyan’a yapılan bu teknoloji yatırımından dolayı işletme sahibine teşekkür etti, hayırlı olması dileğinde bulundu.

Ekmek sektöründe yeni gelişen teknolojileri yakinen takip ettiğini ve her yeniliği Boğazlıyan’a kazandırdığını ifade eden Uğur Unlu Mamulleri sahibi Uğur Paşaoğlu, ise her geçen gün gelişen ve büyüyen Boğazlıyan’a daha iyi hizmet vermek ve daha kaliteli ekmeği üretmek için yeni gelişen teknolojiyi yakından takip ettiklerini belirterek, “Yaklaşık 500 bin TL,’yi bulan bu otomatik yüklemeli taş fırın ekmeği pişirme makinesiyle, ilçe halkımıza uzun süre bayatlamayan ve katkısız ekmek üretimine başlıyor olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Allah herkese ağız tadıyla ekmek yemeyi nasip etsin” ifadelerinde bulundu.

Baba mesleği olan unlu mamulleri sektöründe 35 yıldır hizmet verdiğini hatırlatan Paşaoğlu, “Ekmek sektöründe yeni gelişen teknolojiyi Boğazlıyan’ımıza kazandırdık. Son sistem taş fırınımızı kurduk ve hijyene uygun ekmeğimizi çıkardık. Uzun süre bayatlamayan, katkısız bir ekmek ürettik” dedi.

Otomatik sistemle günlük 6-7 bin ekmeği el değmeden üretme kapasitesine ulaştıklarını aktaran Paşaoğlu, “Herkese aldığı ekmeği afiyetle yemesini diliyorum. Uğur Unlu Mamulleri olarak günlük 15 bin ekmek üretme kapasitesine ulaştık. Her geçen gün büyüyen ve gelişen ilçemizin böyle kapasiteli bir fırına ihtiyaç vardı. Biz de geleceğe yatırım yaptık. İlçemize ve hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM