• DOLAR
  12,4902
  %4,09
 • EURO
  14,0407
  %0,23
 • ALTIN
  720,04
  %4,34
 • BIST
  1.776
  %-2,35
TEMİZ ÇEVRE PROJESİ

TEMİZ ÇEVRE PROJESİ

Boğazlıyan’da Piknik Alanlarının Temizliği Denetimli Serbestlik Yükümlülerince Yapıldı

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünce Kamu hizmeti kapsamında “Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Projesi” kapsamında Boğazlıyan’da yükümlüler piknik alanlarının temizliğini yaptı.

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünce Kamu hizmeti kapsamında “Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Projesi” ile Türkiye genelinde Piknik alanları, yeşil alanlar, mesire alanları gibi uygun görülen yerlerin Denetimli Serbestlik Müdürlüklerinde haklarında kamu hizmeti cezası bulunan yükümlüler tarafından temizlik hizmetlerinin yerine getirilmesi projesi Boğazlıyan’da uygulandı.

Boğazlıyan Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Boğazlıyan Belediyesi ve Uzunlu Belediyesi ile işbirliği yaparak Ali İhsan Kadıoğlu Parkı ve Atatürk Gençlik Parkı’nın temizlik hizmetlerinin yerine getirilmesi için haklarında kamu hizmeti cezası bulunan yükümlüleri görevlendirdi. Yükümlüler parkların temizliğini yaptılar.

Boğazlıyan Cumhuriyet Başsavcısı Murat Şahin, Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünce Kamu hizmeti kapsamında “Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Projesi” ile Türkiye genelinde Piknik alanları, yeşil alanlar, mesire alanları gibi uygun görülen yerlerin Denetimli Serbestlik Müdürlüklerinde haklarında kamu hizmeti cezası bulunan yükümlüler tarafından temizlik hizmetlerinin yerine getirilmesi planlandı.

Boğazlıyan Denetimli Serbestlik Müdürlüğümüz Belediyelerle işbirliği yaparak park ve piknik alanlarının temizliğinin yapılmasını sağladı. Denetimli Serbestlik Müdürlüğümüzün faaliyetlerine bizzat katılarak yakından izliyorum. Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Projesinin yükümlülerin çevre bilincinin gelişmesinin sağlanması, iyileştirilme ve  topluma kazandırılmaları yönünde çok önemli bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Başarılı çalışmalarından ve faaliyetlerinden dolayı Denetimli Serbestlik Müdürlüğümüze, işbirliği yapan Belediye Başkanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM