• DOLAR
  13,5477
  %0,14
 • EURO
  15,3514
  %0,22
 • ALTIN
  790,53
  %0,20
 • BIST
  1.979,83
  %-5,08
THK’DAN TEŞEKKÜR PLAKETİ

THK’DAN TEŞEKKÜR PLAKETİ

 

Boğazlıyan Türk Hava Kurumu Şube Başkanlığı, kuruma destekte bulunanlara teşekkür plaketi ve Türk Bayrağı verdi.

Yazıçepni Köyü Muhtarı Muhittin Şahin, THK’ya fitre, zekat ve kurban derileri başta olmak üzere diğer alanlarda sağladıkları katkıdan dolayı plaketle ödüllendirildi.

THK Boğazlıyan Şube Saymanı Bekir Koçak, Türk Hava Kurumu’nun Türkiye’de önemli bir görevi yerine getirdiğini belirterek, “THK’nın ülkemizde havacılık sektörünün gelişmesi, fitre, zekat ve kurban derilerinden elde edilen gelirin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması ve orman yangınlarıyla mücadele gibi bir çok alanda önemli hizmetleri yürütüyor” dedi.

THK Genel Merkezi adına Muhtar Şahin’e teşekkür eden Koçak, “THK’ya destek olan yüce Türk milletinin fertleri muhtarlarımıza ve duyarlı yardımsever vatandaşlarımıza minnettarlık duyuyoruz” dedi.

Yazıçepni Köyü Muhtarı Muhittin Şahin de plaketten dolayı memnuniyetliğini dile getirdi. Şahin, “Bundan sonra da elimizden geldiği kadar yardımcı olacağız. Türk Hava Kurumu Cumhuriyetimizin kurucusu olan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu ve bizlere emanet bıraktığı bir kurum olması bakımından da ayrı bir önem taşıyor” dedi.

250 FİDAN TOPRAKLA BULUŞTURULDU

Muhtar Muhittin Şahin, ayrıca Milli Ağaçlandırma Günü etkinlikleri kapsamında köyde 250 fidanı toprakla buluşturduklarını söyledi.

Konuşmaların ardından Koçak, Türk Hava Kurumu Genel Merkezi adına şükranlarını sunup, teşekkür plaketi ve Türk Bayrağını Muhtar Şahin’e verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM