• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
TİCARETİN CAN DAMARI OLACAK

TİCARETİN CAN DAMARI OLACAK

Boğazlıyan’da Belediye Başkanı Gökhan Coşar ile başlayan pozitif trendi daha güçlü bir şekilde devam ettirecek olan Boğazlıyan Organize Sanayi Bölgesi’nde projesinde 300 kişi istihdam hedefi olan Tekstil firmasına ait 1. etap projelerinin imzaları atıldı.

İlçemize sinerji oluşturmasına yönelik olarak hazırlanan Boğazlıyan OSB’de çalışmalara bir yenisi daha eklendi.

Boğazlıyan OSB ile birlikte yüzlerce çalışanı, yatırım değeri, üretimi, ihracatı, istihdamı ve ekonomiye katkısı ile Boğazlıyan Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesi bölgenin lokomotifi olacak.

Belediye Başkanı Gökhan Coşar ile birlikte ciddi mesafe alan proje üreten, Boğazlıyan’da yapılan ve yapılması planlanan yatırımlar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

Yaptığı çalışmalarla tüm gönüllere dokunan Başkan Coşar, belediye tarihinde bir rekora doğru koşuyor.

Gerçekleştirdiği çalışmalar ile adından sıkça söz ettiren Başkan Coşar, İlçenin uzun yıllardır hasret kaldığı, beklediği projeyi hayata geçirerek adından söz ettiren ve dokunmadık gönül, çalmadık kapı bırakmayarak gönülleri fetheden Başkan Gökhan Coşar, çalışmalarının meyvesini topluyor.

Bu kapsamda Coşar’ın asırlık projesi olan Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesinde çalışmalar ve yatırımlar tüm hızıyla sürüyor. Asi Künefe ve Tarım sektöründe üretim yapan ve ülke ekonomisine önemli katkı sağlayan Çelikel Tarım’dan sonra Tekstil Firması da Fuat Oktay OSB’de kuracağı fabrika için bölgedeki çalışmalarına başladı.

Boğazlıyan’ın geleceğine yönelik önemli proje ve yatırımlara imza atan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, hizmetlerinde dinamik, planlı, modern ve çağdaş belediyeciliğin örneklerini sunarken, iş ve istihdam yaratan, yürüttüğü kalkınma hamlesi projesi kapsamında OSB’de önemli bir adım daha atıldı.

Gece-gündüz mesaisini Boğazlıyan için harcayan Başkan Coşar’ın OSB projesi ile ilçede üretim, istihdam ve ihracata katkı sağlayacak. Üretimin artması ile ilçe ekonomisi daha da güçlenecek.

Ticaretin can damarı olacak Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesinde kuracağı fabrika için hafriyat alım çalışmalarına başlayan ve 300 kişi istihdam hedefi olan Kayserili Tekstil firmasına ait 1. etap projelerinin imzaları atıldığını belirten Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Kurulacak olan Organize Sanayi Bölgesi ilçemizde büyük bir istihdam yaratarak işsiz gençlerimize de iş kapısı olacak. Boğazlıyan’ın bereketli toprakları ve çok büyük bir potansiyeli var. Tarımdan sanayiye yetişecek olan ürünler işlenerek ekonomimize de büyük katkı sağlayacak. Hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM