• DOLAR
  %0,16
 • EURO
  %0,33
 • ALTIN
  %-0,18
 • BIST
  %2,74
TSO NEFES ALDIRACAK

TSO NEFES ALDIRACAK

BOĞAZLIYAN TSO TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLDU

BOĞAZLIYAN TSO BAŞKANI ÖCALAN’IN ÜYELERİNE YÖNELİK ÇABASI SONUÇ VERDİ; “TÜM TÜRKİYE GENELİNDEKİ ÜYELER DE ESNAF KREDİ KEFALETİ KOOPERATİFİ KREDİLERİNDEN FAYDALANACAK”

Boğazlıyan TSO Başkanı Öcal Öcalan’ın girişimleri ile üyeler Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi kredilerinden faydalanabilecek. Yayımlanan genelge tüm Türkiye’ye genelinde bulunan üyeleri de kapsıyor.

Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Öcal Öcalan’ın odaya ve aynı zamanda da Esnaf ve Sanatkarlar Odası kaydı olan üyelerin Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi kredilerinden yaralanmaları için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) nezdindeki girişimleri sonuç verdi. Artık Oda üyeleri de Türkiye genelinde Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi kredilerinden yararlanabilecekler.

Boğazlıyan’da üyelerine hizmet çeşitliliğinin artırılması başta olmak üzere başka illere bağımlılığını azaltmaya yönelik çalışmaları ve projeleriyle gündeme gelen TSO Başkanı Öcal Öcalan, üyelerine yönelik yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekledi. Üyeler artık Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi kredilerinden faydalanabilecek.

Bir süre önce gerçekleşen olağan genel kurul ile üyeleri tarafından bir kez daha göreve getirilerek güven tazeleyen Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Öcal Öcalan’dan üyelerine kredi müjdesi geldi.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Öcal Öcalan, odaya ve aynı zamanda da Esnaf ve Sanatkarlar Odası kaydı olan üyelerin Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi kredilerinden yaralanmaları için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) nezdindeki girişimlerin sonuç verdiğini söyledi.

Öcalan, “Artık Oda üyelerimiz de Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi kredilerinden yararlanabilecekler” dedi.

“TÜM TÜRKİYE’DE UYGULANACAK”

Öcalan, şunları aktardı.

“Yaklaşık 1 yıldır Odamıza aynı zamanda da Esnaf ve Sanatkarlar Odası kaydı olan üyelerimiz Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi kredilerinden yararlanamamaktaydı. Bu durum TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na aktarıldı. 6 aydır Odamızca takip edilen konu çözüme kavuşturulmuş bugün itibariyle genelge yayınlanmış olup mükerrer kaydı olan üyelerimiz Türkiye Geneli’nde Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi kredilerinden yararlanabileceklerdir. Üyelerimize hayırlı ve uğurlu olsun.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM