• DOLAR
  %-0,06
 • EURO
  %0,15
 • ALTIN
  %-0,49
 • BIST
  %1,99
TÜBİTAK’A BİR PROJE DAHA

TÜBİTAK’A BİR PROJE DAHA

Yozgat Bozok Üniversitesi’nden TÜBİTAK 3501 Kariyer Geliştirme Programına bir proje daha.

Argümantasyon ve Sosyobilimsel Muhakeme Becerilerinin Geliştirilmesi, “Kızılırmak Deltası Örneği” konulu  proje TÜBİTAK-Araştırma Destek Programları Başkanlığı tarafından desteklenmeye layık görüldü.

Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ, akademide durağanlığa yer olmadığını, akademinin bilgiyi üreten, yayan ve bilimselliği önceleyen kurumlar olduğunu belirterek, “Eğer bir yerde başarıdan söz etmek gerekiyorsa orada muhakkak bir çalışma, çaba ve gayret söz konusudur” dedi.

Üniversitenin Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Gülşah Sezen Vekli, Fen Bilgisi Öğretmen Adaylarının Yerel Sosyobilimsel Konulara İlişkin Argümantasyon ve Sosyobilimsel Muhakeme Becerilerinin Geliştirilmesi: “Kızılırmak Deltası Örneği ” konulu  proje başvurusu TÜBİTAK-Araştırma Destek Programları Başkanlığı tarafından “3501-Kariyer Geliştirme Programı” kapsamında desteklenmeye layık görüldü.

TÜBİTAK 3501 Kariyer Geliştirme Programı kapsamında projesi kabul edilen Üniversitenin Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Gülşah Sezen Vekli’yi elde ettiği başarıdan dolayı tebrik eden Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ, akademide durağanlığa yer olmadığını, akademinin bilgiyi üreten, yayan ve bilimselliği önceleyen kurumlar olduğunu ifade ederek şunları söyledi.

“Eğer bir yerde başarıdan söz etmek gerekiyorsa orada muhakkak bir çalışma, çaba ve gayret söz konusudur. Değerli akademisyenimizin kabul edilen projesi, bu anlamda ciddi bir çalışma ve gayretin ürünüdür. Proje sahibi hocamızı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM