• DOLAR
  %0,08
 • EURO
  %-0,55
 • ALTIN
  %0,45
 • BIST
  %-0,15
Türkiye istikrardan yana olacaktır

Türkiye istikrardan yana olacaktır

Ak Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, “24 Haziran seçimlerinde Türkiye’nin milli seferberlik ruhu içerisinde bir kez daha zorlu bir virajdan, savrulmadan, dağılmadan, birlik ve beraberlik içerisinde geçecek. Gerek Boğazlıyan ve Yozgat’ımız gerekse Türkiye’miz istikrardan yana olacaktır” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim tarihini 24 Haziran olarak açıklaması sonrasında AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanlığı da hızlı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda gerek köy ve beldelerde gerekse ilçe merkezinde vatandaşlarla bir araya gelen Ak Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatı’nda İlçe Başkanı Osman Düğenci, 24 Haziran’da yapılacak  cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimi için çalışmalara ara vermeden devam ettiklerini söyledi.

24 Haziran seçimleriyle ilgili yaptıkları çalışmalara dikkat çeken Düğenci, “Her seçim önemlidir ama bu seçimin ayrı bir önemi var. Çünkü 24 Haziran’dan sonraki dönemde bir başka Türkiye inşa edilecek. Biz bu inşa sürecine talibiz. Çalışmalarımız neticesinde Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinde yüksek oy çıkartacağız. 24 Haziran akşamı bir dönüm noktasıdır” dedi.

Türkiye’nin üzerine oynanan oyunlar nedeniyle Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine geçişin hız kazandığını ve erken seçim kararının da doğru olduğunu kaydeden Başkan Düğenci,  AK Parti olarak her zaman seçime hazır bir parti olduklarını dile getirdi.

“Birlik ve beraberlik içerisinde tüm zorlukların üstesinden geleceğiz” diyen Başkan Düğenci, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Allah’ın izni, milletimizin destek ve dualarıyla Cumhurbaşkanı yapacağımıza inancımız tamdır. Yeni hükümet sistemine geçişle birlikte daha güçlü bir Türkiye için çalışmalarımız aralıksız sürüyor” açıklamasında bulundu.

Başkan Düğenci, “Ülkemizde siyasi istikrar için, hızlı ve etkili bir yönetim için, güçlü bir cumhurbaşkanlığı ve güçlü bir meclis için, güvenli ve huzurlu bir Türkiye için 24 Haziran seçimleri büyük önem arz ediyor. Bölgesinde büyük bir güç olan Türkiye’nin mazlumların umudu olan Türkiye’nin daha da büyümesinin daha da güçlenmesinin yolu 24 Haziran seçimlerine bağlı olduğunu biliyoruz” şeklinde konuştu.

-“YENİ BİR DESTANA ŞAHİTLİK YAPACAĞIZ”-

Ak Parti Boğazlıyan ilçe teşkilatı olarak bir bütün olarak sahada olduklarının altını çizen Başkan Osman Düğenci, “Sabırla çalışacağız. Ülkemiz ve Devletimiz için hep birlikte 24 Haziran tarihinde Boğazlıyan’da da yeni bir destana şahitlik yapacağız. Vatandaşlarımızın da Tek Vatan, tek Bayrak, tek Millet, tek Devlet ve güçlü bir Türkiye için, istikrar için oy kullanacağına yürekten inanıyorum” açıklamasında bulundu.

Erken seçim kararı alındığı andan itibaren AK Parti olarak hem cumhurbaşkanlığı seçimleri hem de milletvekilliği seçimlerinde en iyi neticeyi almak için çalışmaları artırarak sürdürdüklerini aktaran Başkan Düğenci, “Geleceğimizin değerlendirileceği bir seçime gidiyoruz. Hepimiz sahadaydık. Biz zaten milletimizle iç içe yaşayan bir teşkilatız. Milletimizle dün olduğu gibi bugünde yarın da bir araya geleceğiz ve 2023 hedefleri doğrultusunda Boğazlıyan’da da çıtayı yükselteceğiz” dedi.

Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin Boğazlıyan’da da milli bir duruş sergileyen her zaman için devletini, milletini, vatanını, ezanını bayrağını seven iki liderin bir araya gelmesiyle bir sinerjiye dönüştüğünü ifade eden Başkan Düğenci, “Şuna inanıyorum ki; hem Boğazlıyan’da hem de Türkiye’de milletvekilliği ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oylarımızı rekor seviyede arttıracağız. Türkiye yeni bir seçimle karşı karşıya. Siyasette 24 Haziran yeni bir dönemin miladı olacak” şeklinde konuştu.

Başkan Düğenci, “Boğazlıyan Ak Parti İlçe Teşkilatı olarak, yönetimimizle, kadın ve gençlik kollarımızla, belediye başkanlarımızla, il genel meclis üyelerimizle, belediye meclis üyelerimiz ve partililerimizle hep birlikte 24 Haziran tarihinde yapılacak olan seçime hazırız. Türk milletinin bir kez daha istikrardan, kardeşlikten, huzurdan, büyüyen Türkiye’den yana tercihini kullanacağına inancım da tamdır” ifadelerinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM