• DOLAR
  %0,52
 • EURO
  %0,19
 • ALTIN
  %0,24
 • BIST
  %-0,05
Türkiye ve Yozgat Devrim Niteliğinde Yatırımlara Kavuştu

Türkiye ve Yozgat Devrim Niteliğinde Yatırımlara Kavuştu

AK Parti Yozgat Milletvekili ve adayı Yusuf Başer, 16 yıllık AK Parti İktidarları döneminde Yozgat’ın ve Türkiye’nin devrim niteliği taşıyan yatırımlara kavuştuğunu belirterek, “AK Parti demek üretim demek yatırım demektir” dedi.

Boğazlıyan’da Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Köksal Ustaoğlu, İl Genel Meclis Üyeleri Bayram Eroğlu ve Ahmet Afşar, Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve kalabalık partililer tarafından karşılanan Milletvekili Yusuf Başer, İlçe Kaymakamı Davut Sinanoğlu’nu makamında ziyaret edip, kurum ziyaretlerinde bulunup, esnafları gezdi vatandaşlarla sohbet etti.

Kaymakam Davut Sinanoğlu’ndan ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alan Milletvekili Başer, ziyaretler kapsamında değerlendirmelerde bulundu. Milletvekili Yusuf Başer, her fırsatta Yozgat’ta ve vatandaşlarla bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başer, “Bu günde Boğazlıyanlı kardeşlerimizle bir araya geldik” dedi.

Ülkede yatırımların devam etmesi, istikrarın sürmesi için 24 Haziran seçimlerinin son derece büyük önem arz ettiğine işaret eden Başer, “Bu seçimle ülkemizin, Yozgat’ımızın, 81 Milyon insanımızın geleceği şekillenecek” dedi.

Türkiye’nin 2002-2018 yılları arasından elde ettiği kazanımlar ve yatırımlarla dünya ülkelerinin dikkatini çektiğinin altını çizen Başer, “Özellikle ülkemizin gelişmesini hazmedemeyen dış güçler içerideki işbirlikçileri FETÖ başta olmak üzere PKK ve diğer örgütlerle birlikte harekete geçerek ‘biz bu Türkiye’nin önünü nasıl keseriz’ diye darbe teşebbüsünde bulundu. Tabi asıl hedef burada Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dı. Erdoğan’sız bir Türkiye’nin gelişmesi ve kalkınmasının mümkün olmayacağını, bu sayede ülkemizde kaos ortamı yaratarak ülkemizi bölmek parçalamak hayalleri yine Sayın Cumhurbaşkanımızın öngörüsü ve dik duruşu ile bertaraf edilmiştir. İşte bu hainlerin böyle darbe girişimlerini akıllarından bile geçirmemeleri, yatırımların ve istikrarın devam etmesi için yapılacak seçimler bu yüzden önemlidir” dedi.

YATIRIMLARIN TAMAMLANMASI İLE YOZGAT CAZİBE MERKEZİ HALİNE GELECEK

Yozgat’ta  devam eden projelerin tamamlanması ile Yozgat’ın cazibe merkezi haline geleceğini de sözlerine ekleyen Milletvekili Başer, “İlimizde devam eden projelerin tamamlanması ile inanıyorum ki Yozgat’ımız göç veren değil göç alan bir şehir konumuna gelecektir. Hızlı tren ve Havaalanı projelerimizin tamamlanması yatırımcılara büyük avantaj sağlayacaktır.

İkinci OSB’yi bu yüzden önemsiyoruz. Şehrimizin tarım ve hayvancılıkta gelişmesini sağlamak amacıyla Kırsal’a yüzde 60-70 oranlarında hibe destekleri sağlandı. Sadece üretim açısından değil, bugün çiftçilerimiz yine hibe destekleri sayesinde modern tarım alet ve ekipmanlarla tarlalarının ekim ve biçimini yapmaktadırlar.

Bu gelişmeler sadece tarımda değil, ekonomide sağlıkta kısaca her alanda yaşandı. Siyasi ve ekonomik istikrarın devamı için ülkemizin AK Parti’ye Sayın Cumhurbaşkanımıza ihtiyacı var. Bu yüzden ülkemiz için gecesini gündüzüne katan Sayın Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bizlerde canla başla çalışarak destek olmalıyız” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM