• DOLAR
  13,5650
  %-0,18
 • EURO
  15,2603
  %-0,18
 • ALTIN
  792,53
  %-0,21
 • BIST
  1.951,17
  %0,31
Türkiye’nin Zaferi

Türkiye’nin Zaferi

Boğazlıyan Belediye Başkanı Hamdi Erdal, “30 Ağustos tarihi insanımızın nice fedakarlıklarla verdiği istiklal mücadelesinin, ordumuzun onurlu direnişinin ve vatan sevgisinin tüm dünyaya yayıldığı aydınlık bir dönemin tarihidir” dedi.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Hamdi Erdal, “Büyük Atatürk’ün mukaddes vatanımızın birliği ve bütünlüğünü perçinlediği ve dünyaya kabul ettirdiği bu çok anlamlı Zaferin yıldönümünde, bugün millet olarak birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyacımızın olduğu bir gerçektir” dedi.

Zafer Bayramı’nın 96. yılı dolayısıyla bir açıklama yapan Belediye Başkanı Hamdi Erdal, 15 Temmuz darbe girişiminde hayatını kaybeden kahraman güvenlik güçleri ile demokrasi şehitlerine ve terör nedeniyle hayatını kaybeden tüm şehitlere Allah’tan rahmet ve Türk Milletine başsağlığı dileğinde bulunduğu mesajında, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Ya İstiklal Ya Ölüm” diyerek 30 Ağustos’ta destansı bir zafere imza atıp, adını tarihe bir kez daha altın harflerle yazdırdığını söyledi.

30 Ağustos tarihinin yüce Türk milletinin nice fedakarlıklarla verdiği istiklal mücadelesinin,  ordumuzun onurlu direnişinin ve vatan sevgisinin tüm dünyaya yayıldığı aydınlık bir dönemin tarihi olduğunu vurgulayan Erdal, “Bu duygu ve düşüncelerle tüm halkımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor, başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, topraklarımızın savunmasında hiç düşünmeden canlarını veren kahraman şehitlerimizi, 15 Temmuz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve saygıyla anıyorum” dedi.

Erdal, “Büyük Atatürk’ün mukaddes vatanımızın birliğini ve bütünlüğünü perçinlediği ve dünyaya kabul ettirdiği bu çok anlamlı Zaferin yıldönümünde, bugün millet olarak birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyacımızın olduğu bir gerçektir” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM