• DOLAR
  %0,03
 • EURO
  %0,29
 • ALTIN
  %0,74
 • BIST
  %1,00
ULAŞIMDA ÇAĞ ATLADIK

ULAŞIMDA ÇAĞ ATLADIK

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, ilçede sürdürülen yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyip, mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Daha yaşanılabilir bir Boğazlıyan hedefi doğrultusunda ilçenin hemen hemen her bölgesinde yol yapım çalışmaları sürdürülürken, aynı anda birçok noktaya hizmet götürülüyor.

Boğazlıyan’da açıkladığı projelerle adından söz ettiren, Boğazlıyan’ın ufuk çizgisini geliştiren ve beklentilerini de artıran Belediye Başkanı Gökhan Coşar, ilçe genelinde sürdürülen yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyip, mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Boğazlıyan’ın yüz yıllık hayallerini bir bir gerçekle buluşturan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın bir süre önce yol talebi Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın tensipleriyle karşılık bulmuştu.

Daha güvenli ve kesintisiz ulaşım için Başkan Coşar’ın talep ettiği 1 milyar tutarındaki 241 kilometrelik sıcak asfalt talebi, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay’ın tensipleriyle yatırım programına alınarak, Boğazlıyan halkının daha güvenli ve kesintisiz ulaşım imkanının sağlanması için Boğazlıyan – Felahiye, Boğazlıyan – Çayıralan, Boğazlıyan Yozgat (Atatürk Yolu) ve Boğazlıyan – Sorgun devlet yolunun programa alınması talebi kabul görmüştü.

“GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİMİZ İLE GÖNÜLLER YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Bir yandan yatırım ve projelere ağırlık veren diğer yandan da Boğazlıyan’ın daha rahat ve konforlu ulaşıma sahip olması için kolları sıvayan Başkan Coşar, “Bir yandan parklarımızı bir bir yeniliyor, ilçemizdeki ağaç sayısını ve yeşil alan miktarını artırıyor, diğer yandan sorumluluk alanımızdaki cadde ve sokaklarda bozuk yol ve kaldırım bırakmamak için aralıksız çalışıyoruz. Boğazlıyan için gecemizi gündüzümüze katmaya, gönül belediyeciliğimiz ile gönüller yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Boğazlıyan’da mahallelerdeki çalışmaları yerinde inceleyen, mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği Başkan Coşar, çalışmaların ilçe genelinde aralıksız bir şekilde devam edeceğini söyledi.

Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan Başkan Gökhan Coşar, “İlçemiz genelinde yıllardır büyük sorun olan bozuk yolları, hemşehrilerimize daha rahat ve güvenilir ulaşım imkanı sağlamak amacıyla yeniliyoruz.

Değişen gelişen ve büyüyen bir Boğazlıyan için çalışmaları artırarak sürdürüyoruz. Boğazlıyan’ımızı marka şehir haline getirebilmek ve aynı zamanda hazırladığımız projelere hayatiyet kazandırmak ve mutlu bir ilçe oluşturabilmek için var gücümüzle çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM