• DOLAR
  %0,19
 • EURO
  %-0,24
 • ALTIN
  %0,48
 • BIST
  %3,45
ÜLKÜ OCAKLARINDAN EĞİTİME DESTEK

ÜLKÜ OCAKLARINDAN EĞİTİME DESTEK

Boğazlıyan Ülkü Ocakları Başkanı Emre Korkmaz, “Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfınca hazırlanan internet sitesi, öğrencilere ücretsiz eğitim desteği sunuyor” dedi.

Korkmaz, “Bilgi Ocakta” temasıyla hazırlanan internet sitesiyle gençliğin kişisel ve akademik gelişimine katkıda bulunulmasının hedeflendiğini belirterek, “Bilgi Ocakta, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından hazırlanan; başta Türk gençliği olmak üzere milletimizin tüm fertlerinin kullanımına tamamen ücretsiz olarak sunulmuş bir eğitim programıdır” diye konuştu.

Boğazlıyan Ülkü Ocakları Başkanı Emre Korkmaz, açıklamasını şöyle sürdürdü.

“Bugünün gençleri Ülkemizin geleceğidir. Eğitimi desteklemek hepimizin görevidir. Geleceğimizi aydınlatacak, Dünya’ya yön verecek gençlerimizin eğitimini destekliyoruz. Müfredata uygun yüzlerce soru ve çözümlerini sunan www.bilgiocakta.com internet sitesinden gençlerimiz ücretsiz faydalanabilecek.

Bilgi Ocakta, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından hazırlanan; başta Türk gençliği olmak üzere milletimizin tüm fertlerinin kullanımına tamamen ücretsiz olarak sunulmuş bir eğitim programıdır. Bilgi Ocakta; öğretirken eğlendiren, eğlendirirken düşündüren, düşündürdükçe geliştiren içerikleriyle Türk gençliğinin kişisel ve akademik gelişimine katkıda bulunmayı hedefler. Okul çağındaki gençlerimizin derslerine yardımcı, her yaştan bireylerin aradığını bulabileceği, bilgi yarışmasından, test çözümlerine, sıradışı bilgilerden, tarihte bugün neler olduğuna dair her türlü bilginin kaynağı bilgi ocakta da mevcuttur.”

14.12.2020

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM