• DOLAR
  %0,73
 • EURO
  %-0,26
 • ALTIN
  %-0,69
 • BIST
  %3,13
UMUT VE GELECEK VAAD EDİYOR

UMUT VE GELECEK VAAD EDİYOR

AK Parti Yozgat Milletvekili Aday Adayı iş insanı Serhat Akın, siyasi arenada da umut ve gelecek vadeden genç bir isim olarak öne çıkıyor. İş hayatındaki başarısını siyasete taşımak isteyen Akın, Yozgat’a ve Türkiye’ye hizmet etmek için yola çıktı.

Akın, yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Ülkeye ve Yozgat’a hizmet etmek istediğini belirtti. İş insanı kimliğiyle edindiği bilgi, tecrübe ve deneyimleri siyasi hayatta da kullanmak isteyen Akın, milletvekili aday adayı olarak AK Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.

Partisinin genç ve dinamik bir yapıya sahip olduğunu ifade eden Akın, “Sevdamız Ülkemiz, sevdamız Yozgat” sloganıyla yola çıktıklarını söyledi. Milletvekilliği gibi kutsal bir vazifeyi üstlenmek istediğini belirten Akın, Yozgat ve ülkenin dört bir yanında istihdamın artması, ekonominin daha ileri seviyelere ulaşması için çalışmalar yürütmeyi hedeflediğini dile getirdi.

14 Mayıs’ta yapılacak olan milletvekilliği ve cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi siyasi partilerde hareketlilik artarken, Serhat Akın da AK Parti’nin renkli kişiliği, çalışma azmi ve mesleki başarılarıyla dikkat çeken genç bir adayı olarak Yozgat’taki seçmenlerin beğenisini kazanmayı hedefliyor.

Akın, konuşmasında ayrıca Yozgat’ın potansiyelini vurgulayarak, ilin tarım, hayvancılık, turizm, sanayi ve madencilik gibi alanlarda büyük bir potansiyele sahip olduğunu söyledi. Bu potansiyeli harekete geçirmek ve Yozgat’ın kalkınmasına daha da katkı sağlamak için çalışmalar yürüteceğini ifade etti.

AK Parti Yozgat Milletvekili Aday Adayı Serhat Akın, ziyareti sırasında İlçe Başkanı Osman Düğenci ve yönetim kurulu üyeleri ile de bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.

Akın, Yozgat ve ülke için çalışmalarına devam edeceğini ve parti ve halkın teveccühü ile milletvekili seçilmesi durumunda, Yozgat’a daha fazla hizmet etme fırsatı bulacağını belirtti.

İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, genç milletvekili aday adayı Serhat Akın’a çalışmalarında başarılar dileğinde bulundu.

-“GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ”-

AK Parti Yozgat Milletvekili Aday Adayı Serhat Akın, Boğazlıyan ziyareti kapsamında gazetemizi de ziyaret etti.

Burada gazetemiz yazı ailesi ile bir süre sohbet eden Akın, 14 Mayıs seçimlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM