• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ÜNALAR; UNUTULMADI

ÜNALAR; UNUTULMADI

Hayırseverliği ile tanınan, öğrencilere burs başta olmak üzere çok sayıda kişiye yardım elini uzatan Devecipınar Köyü Muhtarı Ahmet Ünalar, ölümünün birinci yıldönümünde unutulmadı.

Merhum Ünalar için yüzlerce kişi gönül sofrasında bir araya geldi.

Oğlu; Ali, Mahmut, Ömer ve İbrahim Ünalar ile kardeşi Devecipınar Köyü Muhtarı Mehmet Ünalar, rahmeti rahmana kavuşan Ahmet Ünalar için anlamlı bir etkinlik düzenledi. Ünalar, ailesinin ev sahipliğini üstlendiği etkinlik çok sayıda isimleri buluşturdu.

Boğazlıyan Belediye Düğün Salonu’nda kurulan ve genci yaşlısı yoğun bir katılımla gerçekleşen gönül sofrasında Hayırseverliği ile tanınan, öğrencilere burs başta olmak üzere çok sayıda kişiye yardım elini uzatan Devecipınar Köyü Muhtarı Ahmet Ünalar, ölümünün birinci yıldönümünde unutulmadı.

Ünalar ailesi, ailenin çınarı merhum Ahmet Ünalar’ın ölüm yıldönümü anısına birliktelik yemeği organize etti. Yemekte, kurum yetkilileri, aile fertleri ve yakın dostları bir araya gelerek Ahmet Ünalar’ı anarak, güzel anılarını paylaştılar.

Ahmet Ünalar, gerek Devecipınar Köyü, gerekse Boğazlıyan için önemli bir figür ve toplumda sevilen bir kişiydi. Oğlu, Mahmut Ünalar, “Babamızın her zaman yanımızda olmasını çok özledik. Onu kaybetmek büyük bir kayıp oldu, ancak onun anısını yaşatmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.

Mahmut Ünalar, “Babamız her zaman halkın yanındaydı ve onlara yardım etmek için elinden geleni yapıyordu. Bu yüzden, onun ölüm yıldönümünde böyle bir etkinlik düzenlemek istedik. Babamızın hatıralarını canlı tutmak için bu tür etkinliklere devam edeceğiz” dedi.

Devecipınar Köyü Muhtarı Mehmet Ünalar ise yaptığı açıklamada, “Aile büyüğümüzün ölümü bizim için büyük bir kayıp oldu. Ancak onun sevgisi, desteği ve öğütleriyle ilerlemeye devam edeceğiz. Bugünkü yemek organizasyonumuzda yanımızda olan herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

-“DEPREM HERKESİ DERİNDEN ÜZDÜ”-

Mehmet Ünalar, son günlerde yaşanan deprem felaketi hakkında açıklamalarda bulundu. Ünalar, felaketin kendilerini çok üzdüğünü ve tüm milletin yüreğinin yaralandığını belirtti.

Ünalar, “Son günlerde yaşanan deprem felaketi hepimizi çok üzdü. Bu felaket, sadece 10 ilde değil, tüm Türkiye’de yüreklerimizi yaraladı. Maalesef ülkemiz, deprem gibi doğal afetlerin sık sık yaşandığı bir coğrafyada bulunuyor. Ancak, millet olarak bu işin üstesinden geleceğimize olan inancımız tam” dedi.

Ünalar, deprem bölgesindeki vatandaşların acılarını paylaştıklarını ve her türlü yardıma hazır olduklarını ifade etti, “Ülkemiz zorlu bir süreçten geçiyor, ancak milletimiz bu zorluğun üstesinden gelecektir. Birbirimize kenetlenerek, dayanışma içinde hareket ederek, bu felaketin yaralarını hep birlikte saracağız” şeklinde konuştu.

Etkinliğe katılan vatandaşlar da Ahmet Ünalar’ın ölüm yıldönümünde yapılan bu anlamlı etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirdi, Türk Milleti’nin özellikle aile ve toplum değerlerine önem veren bir topluluk olduğuna vurgu yapıldı.

Merhum Ahmet Ünalar’ın ölüm yıldönümü etkinliği büyük bir duygusallıkla karşılanırken, Ünalar’ın köydeki yaşamına ve toplumda bıraktığı izlere vurgu yapıldı. Adaletli, sevecen ve yardımsever kişiliği, katılımcılar tarafından takdirle anıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM