• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %-0,63
 • ALTIN
  %-0,66
 • BIST
  %-0,59
ÜNİVERSİTE PERSONELİNE HOBİ BAHÇELERİ VERİLDİ

ÜNİVERSİTE PERSONELİNE HOBİ BAHÇELERİ VERİLDİ

Yozgat Bozok Üniversitesi Divanlı/Topçu mevkiinde bulunan ve Ziraat Fakültesinin de tarımsal denemeler amacıyla kullandığı alanda “Hobi Bahçeleri” oluşturuldu.

Her biri 50 ve 100 m2 olarak düzenlenen hobi bahçeleri 100’ün üzerinde personele kura çekimi yapılarak, Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ tarafından teslim edildi.

Teslim esnasında bazı açıklamalarda bulunan Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ, böyle bir dönemde üretim yapmanın, üretime katkıda bulunmanın son derece kıymetli olduğunu, personelimizin akademik ve idari ayırımı yapmaksızın bu mekânları değerlendirme ve enerjilerini ürüne dönüştürme arzularından büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Bu faaliyete katılanlar arasında yardımlaşma, paylaşma ve dayanışma gibi değerlerimizin sergileneceğini, Yozgat Bozok Üniversitesi ailesine aidiyetin artacağını ve içinden geçtiğimiz zorlu süreç sonrasında stres atmanın yanı sıra iyi bir meşguliyet olacağını belirten Rektör Prof. Dr. Karadağ, ülke olarak üretim seferberliğine ihtiyacımız olduğunu, her alanın değerlendirilmesi ve ekonomiye dönüştürülmesinin önemini de sözlerine ekledi.

Hobi bahçeleri alanında yapılan teslim etkinliğine Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ’ın yanı sıra Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Şenol Akın, Prof. Dr. Güngör Yılmaz, Genel Sekreter Prof. Dr. Uğur Kölemen ve Genel Sekreter Yardımcısı İzzet Ünlü’nün yanı sıra Üniversite personeli katıldı.

Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ, bu faaliyet alanının oluşturulmasında emekleri olan başta Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güngör Yılmaz olmak üzere herkese teşekkürlerini ifade ederek, sözlerini başarı, kolaylık ve bereket dilekleriyle tamamladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM