• DOLAR
  %0,16
 • EURO
  %0,05
 • ALTIN
  %0,26
 • BIST
  %5,16
ÜNİVERSİTE SANAYİ İŞBİRLİĞİ

ÜNİVERSİTE SANAYİ İŞBİRLİĞİ

Üniversite-Sanayi işbirliği kapsamında Yozgat Bozok Üniversitesi ile Kayseri Şeker ile işbirliği ve ortak projeler konularında görüş alışverişinde bulundu.

Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay ile bir araya gelen Bozok Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güngör Yılmaz, ziyarette Üniversite-Sanayi işbirliği kapsamında Üniversite ile Kayseri Şeker ile işbirliği ve ortak projeleri görüştü.

REKTÖR YARDIMCISI PROF. DR. GÜNGÖR YILMAZ, KAYSERİ PANCAR KOOPERATİFİNİ ZİYARET ETTİ

Yozgat Bozok Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güngör Yılmaz, beraberinde Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yavuz Gürbüz ile birlikte Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay’ı ziyaret ederek üniversitenin ev sahipliğinde 20-21 Mayıs 2022 tarihleri arasında düzenlenecek olan “Anadolu Üniversiteleri Birliği I. Ar-Ge Proje Pazarı” etkinliğine kendilerini davet etti.

Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay ile bir araya gelen Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güngör Yılmaz, ziyarette Üniversite-Sanayi işbirliği kapsamında Yozgat Bozok Üniversitesi ile Kayseri Şeker ile işbirliği ve ortak projeler konularında görüş alışverişinde bulundu.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güngör Yılmaz, Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay ile verimli bir görüşme gerçekleştirdiklerini söylediği açıklamasında; Prof. Dr. Yılmaz, “Üniversitemiz ev sahipliğinde 20-21 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan ‘Anadolu Üniversiteleri Birliği I. Ar-Ge Proje Pazarı’ etkinliğine, Kayseri Şeker’i davet ettik. Proje pazarında yer almalarını önerdik.  ‘Mühendislik ve Temel Bilimler’, ‘Biyoteknoloji ve Sağlık Bilimleri’, ‘Tarım Gıda ve Çevre Bilimleri’ ve öğrenciler için tüm alanlarda düzenlenecek olan proje pazarı öncesi kurum ziyaretlerimiz devam edecek” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM