• DOLAR
  13,5814
  %-0,06
 • EURO
  15,2721
  %-0,10
 • ALTIN
  794,92
  %0,09
 • BIST
  1.951,17
  %0,31
Üniversitenin Yeni Rektör Yardımcısı Fuat Köksal Oldu

Üniversitenin Yeni Rektör Yardımcısı Fuat Köksal Oldu

Prof. Dr. Fuat Köksal, Yozgat Bozok Üniversitesinin Yeni Rektör Yardımcısı Oldu.

Yozgat Bozok Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hikmet Şelli Aybar’dan boşalan Rektör Yardımcılığı görevine Mühendislik Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fuat Köksal atandı.       Rektör Prof. Dr. Salih Karacabey’in de katılımı ile düzenlenen devir teslim töreni ile eski Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hikmet Şelli Aybar, görevini yeni Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fuat Köksal’a devretti.

Devir teslim töreninde konuşan Rektör Prof. Dr. Salih Karacabey, “Hikmet Hocama Üniversitemize sağladığı katkılardan dolayı teşekkür ediyor, Rektör Yardımcılığı görevine atanan Fuat Hocama da yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hikmet Şelli, Aybar ise, “Üç yılı aşkın süredir yürütmekte olduğum görevimi bugün itibari ile sonlandırıyorum.  Görev yaptığım süre içerisinde üniversitemiz, ilimiz ve fakültemizde önemli çalışmalara imza attık. Rektör bey’in ekibinde yer almaktan çok mutlu oldum. Bundan sonra görevi Rektör Yardımcısı arkadaşımız Prof. Dr. Fuat Köksal  yürütecek. Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey’e teşekkür ediyor, yeni Rektör Yardımcısı arkadaşımız Prof. Dr. Fuat Köksal’a da yeni görevine başarılar diliyorum” dedi.

Kendine verilen  görev ve  sorumluluğunun farkında olduğunu ve önemli bir göreve getirildiğini belirten yeni Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fuat Köksal da, “Bundan sonra tecrübem, birikimim ve  çalışmalarımla üniversitemizin gelişmesine katkı sağlayacağım. Rektör bey’in ekibinde bir Yozgat’lı olarak bulunmaktan gururlu ve mutluyum diye” konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM