• DOLAR
  8,8265
  %-0,45
 • EURO
  10,3354
  %-0,94
 • ALTIN
  497,24
  %-0,34
 • BIST
  1.392
  %0,51
ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE

ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE

Boğazlıyan’ın Vizyoner Belediye Başkanı Gökhan Coşar; yerli, milli ve üreten bir belediye hedeflerindeki adımlarına bir yenisini daha ekledi. Tamamen steril, hijyenik ve sağlıklı bir ortamda özellikle son zamanlarda büyük rağbet gören stick şeker, kolonyalı mendil ve el dezenfektan jelinin deneme üretimi başarıyla gerçekleştirildi.

Boğazlıyan’ın başarılı vizyoner Belediye Başkanı Gökhan Coşar, istihdamı ve geleceğe yönelik projeleriyle daha güzel bir Boğazlıyan için yerli, milli ve üreten bir belediye hedefine yönelik projelerine bir yenisini daha ekledi.

Üretim ağını ve ürün yelpazesini genişleterek stick şeker, kolonyalı mendil ve el dezenfektan jelinin deneme üretimi başarıyla gerçekleştirildi.

Boğazlıyan’a kazandırılan projelerin mimarı olan, genç ve dinamik yapısıyla dikkatleri üzerine çeken Başkan Gökhan Coşar, gazetemiz sayfa sekreterine konuyla ilgili yaptığı açıklamada; belediye olarak daha çok çalışmak daha çok üretmek zorunda olduklarını belirtti, belediyelerin kalkınmanın lokomotif gücü olduğunu söyledi.

Hedefimiz; “yerli, milli ve üreten bir belediye olarak ön plana çıkmaktır” diyen Başkan Coşar, “Özellikle son zamanlarda tüketici tarafından rağbet gören tamamen steril, hijyenik ve sağlıklı bir ortamda stick şeker, kolonyalı mendil ve el dezenfektan jelinin deneme üretimi başarıyla gerçekleştirdik” dedi.

Başkan Coşar, “Amacımız üreten bir Boğazlıyan Belediyesi’ni oluşturmak. Daha güzel bir Boğazlıyan için çaba harcıyoruz. Yapılan çalışmaların ilçemize hayırlı olmasını temenni ederim. Tesisimizin hayata geçmesiyle birlikte belediyeye gelir de elde etmiş olacağız” açıklamasında bulundu.

Boğazlıyan’ı gelecek hedeflerine mutlaka ulaştırmak zorunda olduklarını, bunun içinde üretmek zorunda olduklarını sözlerine ekleyen Başkan Coşar, “Üretmeye hazır olmanın pandemi döneminde kıymetini daha iyi anlıyoruz. Hijyenik bir ortamda el değmeden yeni nesil otomatik makineler tarafından dolumu yapılarak tek tek ambalajlanan stick şeker, kolonyalı mendil ve el dezenfektan jelinin deneme üretimini başarıyla gerçekleştirdik. En kısa zamanda seri üretime başlayacağız. Hedefimiz üreticiden tüketiciye ulaştırmaktır” ifadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM