• DOLAR
  8,6475
  %-0,20
 • EURO
  10,1533
  %-0,07
 • ALTIN
  490,30
  %-0,24
 • BIST
  1.392
  %-1,94
USTAOĞLU GURURUMUZ OLDU

USTAOĞLU GURURUMUZ OLDU

İşadamı Köksal Ustaoğlu, Boğazlıyan’ı yine zirveye taşıdı

Boğazlıyanlı başarılı işadamlarımızdan Köksal Ustaoğlu, ticarette yine göğsümüzü kabarttı. Boğazlıyan’da bir çok ilk’e imza atan Ustaoğlu, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda inşaat sektöründe zirveye çıktı. Yozgat Defterdarlığı tarafından açıklanan 2017 yılı gelir vergisi rekortmenleri arasında Boğazlıyan’da bir inci, Yozgat’ta ise üçüncü olan Köksal Ustaoğlu, 240 Bin 155. 75 TL. vergi ödeyerek, Boğazlıyan’daki rakiplerine yine iyi bir örnek teşkil etmiş olacak.

Yozgat Defterdarlığı tarafından açıklanan 2017 yılına ilişkin gelir vergisi rekortmeni Boğazlıyan ilçesinden İşadamı Köksal Ustaoğlu, oldu.

Yapmış olduğu inşaatların kalitesi ve hızıyla sektörün öncüsü haline gelen, yüzlerce işçiye istihdam sağlayarak onlara iş ve aş kapısı açan Ustaoğlu, Devlet’e ödediği vergiyle bir kez daha gündeme geldi.

Yozgat Defterdarlığı’nca açıklanan 2017 yılı gelir vergisinde Boğazlıyan birincisi ve Yozgat üçüncüsü olarak açıklanan Köksal Ustaoğlu, “Benim en mutlu olduğum an, devletime vergi ödediğim andır” diyerek, işe ve devletine olan samimiyetini bir kez daha gözler önüne serdi.

Boğazlıyan’da oluşturduğu güvenle, hem müşterilerini zirveye taşıyan ve müşteriden aldığı güçle Devlet’e en fazla vergi vererek ilçenin gururu olan Ustaoğlu, “Durmak yok, ilçem için, hemşerilerim için hizmete devam” dedi.

“USTAOĞLU MARKASI BİR KEZ DAHA TESCİLLENDİ”

Boğazlıyan’da inşaat sektöründe, gerek kullanmış olduğu malzemelerin kalitesiyle, gerek hızlı teslimatta ve gerekse uygun fiyat anlamında akla ilk gelen firmaların başında yer alan, yaptığı çalışmalar ve projelerle de adından söz ettiren Ustaoğlu İnşaat sahibi Köksal Ustaoğlu, başarısının sırrını; “Tamamen iyi bir matematik, iyi muhasebe. Boğazlıyan’da temelden inşaat satabilen bir kaç firmadan biriyiz. Boğazlıyan halkının alım gücü ile bir noktada buluşmayı başarabiliyoruz. Bu da bizi başarıya götürüyor” diye ifade etti.

Ustaoğlu, “Boğazlıyan’da temelden inşaat satabilen bir kaç firmadan biriyiz. Bu konuda yaptıklarımız ve yapacaklarımız bunlar bütün başarımızı Boğazlıyan halkının alım gücü ile buluştuğumuz için olduğunu düşünüyorum. Menfaatlerin buluştuğu noktada olursak Boğazlıyan’da inşaat yapıp satmanın zor olmadığı görüşündeyim” diye açıkladı.

“KALİTE VE GÜVEN ESASTIR”

Boğazlıyan’da inşaat sektöründe yaptığı binaların ferah ve güvenilir konutlar olduğunu belirten Ustaoğlu, “Boğazlıyan’ı iyi analiz ettiğimize inanıyoruz. Boğazlıyan’da hangi semt, mahallede ne kadar inşaat yapılır, kaça mal olur ne kadara satılabilir. Bunun maliyetini hesaplıyoruz. Bu detaylara yönelik çalışmamızda bizim farkımızı ortaya koyuyor. Bugüne kadar da yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Bugünkü başarıya azim, kararlılık ve iyi bir muhasebe ile geldiğime inanıyorum” dedi.

2017 yılında da gelir yılı vergi listelerinde ‘en fazla vergi veren kişi’lerin başında yer alan Köksal Ustaoğlu, hedefleri doğrultusunda yola çıktıklarını ve vergilerini de düzenli ödeyerek kurumsallık adına ilerlediklerini söyledi. “İlerledikleri yolun doğru olduğunu görmenin de ayrı bir motivasyon ve mutluluk kaynağı olduğunu bir kez daha gördüklerini ifade eden Ustaoğlu, “Bir yandan işlerimizi doğru yapmaya ve hedeflerimize ilerlemeye devam ederken, vergi listesinde de en üstte yer almanın büyük bir mutluluktur.

BÜYÜK BİR ONUR KAYNAĞI

Açıklanan vergi listelerinde ‘en fazla vergiyi verenler’ arasında Boğazlıyan birincisi, Yozgat  üçüncüsü olmanın, gerek şahsı, gerekse ailesi, gerekse de çalışma arkadaşları için büyük bir onur kaynağı olduğunu ifade eden Köksal Ustaoğlu, “Halkımızın destek ve güvenini alarak çıktığımız bu yolda ülkemizden kazandıklarımızı yeniden ülkemize döndürebilmek son derece önemli diye düşünüyorum. Darısı ülkesini seven ve ülkesine hizmet etmek isteyen herkesin başına” diye konuştu.

YOZGAT GENELİNDE EN ÇOK VERGİ BEYAN EDEN BOĞAZLIYANLI MÜKELLEF VE KURUMLAR İLE İLK 100’E GİREN İSİMLER

 1. KÖKSAL USTAOĞLU BİNA İNŞAATI
 2. SİNAN BUDAK BİNA İNŞAATI
 3. SEVİM ARIK BOĞAZLIYAN NOTERİ
 4. İSMAİL ACAR BİNA İNŞAATI
 5. MAHİR AVCI BİNA İNŞAATI
 6. KAMİL İMAMOĞLU ECZACI
 7. FEYZULLAH İMAMOĞLU ECZACI
 8. MÜMTAZ KOZAN ECZACI
 9. NİYAZİ GÜZAR ELEKTRİK ENERJİ ÜRETİMİ
 10. MEHMET ÖZTÜRK AKARYAKIT İSTASYONU
 11. OSMAN FİDANCI SİGORTACI
 12. SEMRA İMAMOĞLU ECZANE

EN ÇOK VERGİ BEYAN EDEN ŞİRKETLER

 1. MEMİŞOĞULLARI AKARYAKIT
 2. BOĞAZLIYAN BELEDİYESİ
 3. ARTİSAN METAL
 4. GENÇLER BETON
 5. SİNAN BUDAK BİNA İNŞAATI
 6. AYPA GIDA BİNA İNŞAATI
 7. NURULLAH ÖZTÜRK AKARYAKIT İSTASYONU
 8. BAHRANLAR OTO YEDEK PARÇA

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM