• DOLAR
  %0,01
 • EURO
  %0,22
 • ALTIN
  %-0,04
 • BIST
  %-5,29
UYUM HAFTASI BAŞLADI

UYUM HAFTASI BAŞLADI

KAYMAKAM AYDIN; ÖĞRENCİLERİ YALNIZ BIRAKMADI

İlçemizde eğitim hayatlarına başlayan okul öncesi ve birinci sınıf öğrencilerinin 2022-2023 Eğitim Öğretim yılı uyum eğitimleri başladı. Boğazlıyan Kaymakamı Recep Aydın, ‘Uyum Haftası’ etkinlikleri kapsamında okul ziyaretinde bulunup, okula yeni başlayan öğrencilerin heyecan ve mutluluklarına ortak oldu.

5 Eylül-9 Eylül 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan okula ‘Uyum Haftası’na yönelik çalışmalar Boğazlıyan’da da gerçekleştirilmeye başladı.

Okul öncesi eğitim ile ilkokul 1. sınıf öğrencilerinin okula uyum süreçlerini kolaylaştırmak, onları bu süreçte sosyal ve duygusal olarak desteklemek ve bu sürece veli, öğretmen ve yöneticileri de dahil etmek amacıyla okula uyum haftasına yönelik çalışmalar başladı.

-“KAYMAKAM AYDIN; ÖĞRENCİLERİN HEYECAN VE MUTLULUĞUNA ORTAK OLDU”-

Boğazlıyan Kaymakamı Recep Aydın, ‘Uyum Haftası’ etkinlikleri kapsamında Fatih İlkokulunu ziyaret ederek, okula yeni başlayan öğrencilerin heyecan ve mutluluklarına ortak oldu.

Hissettikleri heyecan ve mutlulukları gözlerinden okunan öğrencilerle bir araya gelen Kaymakam Aydın, öğrenci, veli ve öğretmenler ile bir süre sohbet etti, “2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılının ülkemiz, milletimiz, çocuklarımız, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve tüm eğitim camiası için” hayırlı olması temennisinde bulundu.

Okul öncesi eğitim ile ilkokul birinci sınıflara yönelik 5 Eylül’de uygulanacak olan ‘Uyum Haftası’ programı 9 Eylül’de sona erecek.

İlçe Kaymakamı Recep Aydın, beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Şimşek ile birlikte 2022-2023 eğitim öğretim yılı açılış programını Fatih İlkokulu/Ortaokuluna yaptı.

Kaymakam Aydın, 5 Eylül’de eğitime başlayan ve ‘Uyum Haftası’ etkinliklerinde Anasınıfı ve 1. Sınıfları ziyaret etti, derslere katılıp öğrencilerle bir süre sohbet etti.

Okul Müdürü Bekir Erkoç’tan okulun genel durumu hakkında bilgiler alan Aydın, öğrenciler ve öğretmenlere yeni eğitim ve öğretim yılında başarılar dilediğinde bulundu.

Sınıflarda öğrencilerin sıralarındaki heyecan ve mutluluğuna katılarak onlarla sohbet eden Aydın, eğitim camiasına öğrencilere ve ailelerine en içten sevgi ve başarı dileklerinde bulundu, 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılının tüm öğretmen ve öğrenciler için hayırlı, uğurlu ve başarılı geçmesini temenni etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM