• DOLAR
  %0,14
 • EURO
  %0,20
 • ALTIN
  %-0,32
 • BIST
  %2,74
UZUNLU KILIÇDAROĞLU’NU AĞIRLADI

UZUNLU KILIÇDAROĞLU’NU AĞIRLADI

Uzunlu Belediye Başkanı Okan Yaşar Elbaşı, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Uzunlu’da ağırladı.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, beraberindeki heyetle birlikte Uzunlu programına kendisini bekleyen coşkulu kalabalık eşliğinde Uzunlu Belediyesi’ni ziyaret etti.

CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, CHP Boğazlıyan İlçe Başkanı Ahmet Peker ve partililerinde  eşlik ettiği ziyarette Belediye Başkanı Okan Yaşar Elbaşı, Kılıçdaroğlu’nu kapıda karşıladı.

“KILIÇDAROĞLU’NA BÜYÜK İLGİ”

31 Mart seçimlerinde Boğazlıyan’a bağlı Uzunlu Beldesi’nde Belediye Başkanı seçilen Okan Yaşar Elbaşı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Uzunlu’da ağırlamanın mutluluğunu yaşadı. Yüzlerce kişinin katılımı ile gerçekleşen ziyarette Elbaşı, belde de yürütülen çalışmalar hakkında Kılıçdaroğlu’na bilgiler aktardı.

Kılıçdaroğlu, siyasetin halka hizmet etme aracı olduğunu belirterek, “Halka hizmet aynı zamanda hakka hizmettir ve biz bunu yapma kararlılığındayız. Vatandaş güven içinde diyecek ki; ya oy vermedim ama helal olsun şu hizmeti yaptı, helal olsun bakın şu mahallede bir fakir vardı, o fakire yardım yaptı. Ayrım yapmayacaksınız derken bir istisna söyledim onlara. İstisna şu, eğer bir mahalle fakirse, bir mahallede fakir bir aile varsa oraya istisna yapacaksınız, onlara daha fazla hizmet götüreceksiniz” dedi.

Uzunlu Belediye Başkanı Okan Yaşar Elbaşı ise, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Uzunlu’da ağırlamanın mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını söyledi.

Başkan Elbaşı, şunları söyledi.

“Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, Kasabamızı ziyaret ederek 31 Mart’tan bu güne faaliyetlerimizi ve sorunlarımızı dinledi. Desteklerini her zaman ifade ettiği gibi bu günde var gücüyle yanımızda olduğunu söyledi.

Kendilerine ve bu ziyareti esnasında yanında bulunan Meclis Başkan vekilimiz Sayın Levent Gök’e, Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Yıldırım Kaya, Sayın Seyit Torun’a, İstanbul Milletvekilimiz Sayın Erdoğan Toprak’a, Yozgat Milletvekilimiz Sayın Ali Keven’e, Nevşehir Milletvekilimiz Sayın Faruk Sarıaslan’a, Kayseri Milletvekilimiz Sayın Çetin Arık’a, partimizin il ve  ilçe başkanlarına ve Kadın Kolları Başkanlarımıza, katılım sağlayan tüm hemşerilerime çok teşekkür ederim.”

Uzunlu’da partililer ve vatandaşlarla da bir süre sohbet eden Kılıçdaoğlu, kendisine yakın ilgi gösteren partililerle fotoğraf çektirdi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM