• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %0,09
 • ALTIN
  %-0,42
 • BIST
  %2,74
VALİ ÇAKIR, MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

VALİ ÇAKIR, MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Yozgat Valisi Kadir Çakır, ilçe, belde ve köy ziyaretlerini aralıksız olarak sürdürüyor.

Mahalle ve köylerin istek ve sorunlarını dinleyen Vali Çakır, ilgili kurum müdürlerine, isteklerin yerine getirilmesi, sorunların ise giderilmesi ve devam eden çalışmaların bir an evvel tamamlanıp halkın hizmetine sunulması için talimatını verdi.

Bu kapsamda Çayıralan ilçesine ziyarette bulunan Vali Çakır, ilk önce İlçe Hükümet Konağını ziyaret ederek Kaymakam Bekir Özen’den ilçe ve ilçede yapılan çalışmalar hakkında brifing aldı.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından mahalle ve köy muhtarları ile ilçe düğün salonunda bir araya gelen Vali Çakır, mahalle ve köylerin istek ve sorunlarını dinledi. Vali Çakır, toplantıya katılan ilgili kurum müdürlerine, isteklerin yerine getirilmesi, sorunların ise giderilmesi ve devam eden çalışmaların bir an evvel tamamlanıp halkın hizmetine sunulması için talimat verdi.

Toplantı sonrası Vali Çakır, esnaf ziyaretinde bulunarak hayırlı işler temennisinde bulundu. İlçe halkı ile sohbet edip birlikte çay içen Vali Çakır, vatandaşlarında sorunları ile yakından ilgilendi.

Vali Çakır, ayrıca Çandır İlçe Hükümet Konağını ziyaret ederek, Kaymakam Vekili Bekir Özen’den ilçe ve ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından mahalle ve köy muhtarları ile bir araya gelen Vali Çakır, köylerin ve mahallelerin sorunlarını dinledi. Vali Çakır, toplantıya katılan ilgili kurum müdürlerine sorunların giderilmesi ve devam eden çalışmaların bir an evvel tamamlanması için talimatlarda bulundu.

Kaymakam Vekili Özen, mahalle ve köy muhtarları, Vali Çakır’ın ziyareti ve yakın ilgisinden dolayı teşekkür etti.

Toplantı sonrası Vali Çakır, esnaf ziyaretinde bulunarak ilçe halkı ile sohbet edip birlikte çay içti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM