• DOLAR
  %0,02
 • EURO
  %0,59
 • ALTIN
  %-0,41
 • BIST
  %2,25
VALİ POLAT; BOĞAZLIYAN’DA ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

VALİ POLAT; BOĞAZLIYAN’DA ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

Yozgat Valisi Ziya Polat, Boğazlıyan’da Şehit ailesi ve gazileri ziyaret etti, öğrencilerin karne sevincine ortak oldu.

Boğazlıyan’da bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunan Vali Polat, İstanbul’da görev esnasında şehit olan Polis Memuru Zafer Mat’ın Boğazlıyan’a bağlı Çakmak Köyü’nde ikamet eden ailesini ziyaret etti. Ayrıca Çakmak Köyünde ikamet eden ve 1974 Kıbrıs Barış Harekatı’nda gazi olan Rıfat Yüksel ile Nazım Sarı’yı ve 2015 yılında Ağrı’da gazi olan İbrahim Hakkı Doğan’ı ziyaret etti.

Vali Ziya Polat, İstanbul’da görev esnasında şehit olan Polis Memuru Zafer Mat’ın Boğazlıyan’a bağlı Çakmak Köyü’nde ikamet eden ailesini ziyaret etti.

Burada bir süre Şehit ailesi ile sohbet eden Vali Polat, Şehit Mat’a Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı dilediğinde bulundu.

Vali Ziya Polat, ayrıca Çakmak Köyünde ikamet eden ve 1974 Kıbrıs Barış Harekatı’nda gazi olan Rıfat Yüksel ile Nazım Sarı’yı, 2015 yılında Ağrı’da gazi olan İbrahim Hakkı Doğan’ı ziyaret etti.

KARNE SEVİNCİNE ORTAK OLDU

Vali Ziya Polat, Çakmak Köyü Şehit Polis Zafer Mat İlk ve Ortaokulu öğrencilerinin karne sevincine ortak oldu.

2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı ilk dönemini başarıyla tamamlayan öğrencileri, öğretmenleri, velileri ve idarecileri tebrik etti.

Öte yandan Yozgat il genelinde Okul öncesinde 9 bin 681, İlkokul 21 bin 059, Ortaokul 21 bin 441 ve ortaöğretim kademesinde 22 bin 395 olmak üzere 74 bin 576 öğrenci karnelerini alarak yarı yıl tatiline girdi.

Vali Polat’ın ziyaretlerine Boğazlıyan Kaymakamı Recep Aydın, Belediye Başkanı Gökhan Coşar ve İl Genel Meclis Üyesi Mikayil Demir de eşlik etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM