• DOLAR
  %0,02
 • EURO
  %-0,07
 • ALTIN
  %-0,19
 • BIST
  %1,38
VALİ POLAT; ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

VALİ POLAT; ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Yozgat Valisi Ziya Polat, Sarıkaya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu’nda öğrencilerle bir araya geldi. Vali Polat; Devletin tüm imkanları ile öğrencilerin yanında olduğuna vurgu yaparak, “Bir ihtiyacınız olduğunda emrinizdeyiz. Kapım her zaman açık. Sizlerin burada aldığı donanımlı eğitim ile vatana ve millete faydalı birer birey olarak hizmet etmeniz en büyük arzumdur. Yozgat’ta yaşarken Yozgat’ı da yaşayın” dedi.

Yozgat Valisi Ziya Polat, Sarıkaya ilçe programı kapsamında Bozok Üniversitesi Sarıkaya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu’na yeni eğitim öğretim yılı dolayısıyla ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarette, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yücel Güney, Sarıkaya Kaymakamı Samet Serin, Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel, Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, Üniversitenin Sarıkaya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu Müdürü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Şemsinur Göçer de hazır bulundu.

Öğrencilerle bir araya gelen Vali Polat, yeni eğitim-öğretim yılının üniversiteye, yöneticilerine, akademisyenlere, öğrenciler ve ailelerine hayırlı olmasını temenni etti.

Devletin tüm imkanları ile öğrencilerin yanında olduğuna vurgu yapan Vali Polat açıklamasında; “Yeni eğitim-öğretim yılının başlaması nedeni ile hem hayırlı olsun demek hem de varsa sorun ve beklentilerinizi dinlemek için buradayız. Bir ihtiyacınız olduğunda emrinizdeyiz. Burada kaymakamımız, belediye başkanımız var. Her türlü konuda sizlere yardımcı olacaklardır. Ulaşamazsanız bana ulaşın. Kapım her zaman açık.

Sizlerin burada aldığı donanımlı eğitim ile vatana ve millete faydalı birer birey olarak hizmet etmeniz en büyük arzumdur. Sosyo-kültürel ve sportif her türlü faaliyetlerde yer alın. Yozgat’ta yaşarken Yozgat’ı da yaşayın. Köy okullarına gidin, çocuklarla birlikte olmaya çalışın. Bir okulu boyayın yavrularımıza kitap götürün onlarla birlikte olun ve onlara dokunun. Kendinizi iyi yetiştirin. Oturduğunuz sıraların hakkını vermeniz lazım. Bunu da millete hizmet ederek vereceksiniz. Kapımız da gönlümüz de her daim sizlere açık. Devletimizin emrinden  milletimizin hizmetinden ayrılmayın. Allah yolunuzu bahtınızı açık eylesin. Yeni eğitim öğretim yılında hepinize başarılar dilerim” ifadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM