• DOLAR
  %-0,01
 • EURO
  %-0,08
 • ALTIN
  %0,03
 • BIST
  %1,05
Vefakar Ovakentli Gurbetçi Memleketini Unutmadı

Vefakar Ovakentli Gurbetçi Memleketini Unutmadı

Son günlerde, gurbetteki hemşerilerimizin yaptıkları hizmet etme girişimleri vatandaşları çok sevindiriyor.

Ovakentli işadamları dünyanın dört bir yanında çalışmalarına devam ederken, Gurbetten ekmek yiyen Ovakentliler memleketlerini de unutmuyorlar.

Belediyelerin kendi bütçelerinden harcayarak yaptırdığı meydan ve park alanları Ovakent Belediye Başkanı Menderes Öztürk’ün girişimleri ile Ovakentli hayırsever vatandaşlar tarafından belediye bütçesinden tek kuruş para harcamadan park, mezarlık, ev, şadırvan, tatlı su kuyuları, meydan projelerini hayırseverlerin katkıları ile belde halkının hizmetine sunuyor.

-“AVRUPA’DA SILA ÖZLEMİ”-

Avrupa’da ikamet eden Fazlı Yorulmaz eşi Ayşe Yorulmaz, Ovakent’in meydan düzenlemesi çalışmasına destek verecek.

Uzun yıllardır Avrupa’da ikamet eden hayırsever Fazlı Yorulmaz eşi Ayşe Yorulmaz, bir yandan sıla özlemi çekerken, diğer yandan da doğup büyüdüğü beldesine katkı sağlıyor.

-“BAŞKAN ÖZTÜRK’ÜN GİRİŞİMCİ RUHU MEYVELERİNİ VERMEYE BAŞLADI”-

Göreve başladığı günden itibaren gerek belediye hizmetleri gerekse sosyal ve kültürel etkinliklere imza atan ayrıca Avrupa’da yaşayan gurbetçileri Ovakent’e davet ederek, yatırım yapmalarının önünü açan Ovakent Belediye Başkanı Menderes Öztürk’ün girişimci ruhu meyvelerini veriyor.

Belediyelerin kendi bütçelerinden harcayarak yaptırdığı meydan ve parkları Ovakent Belediye Başkanı Menderes Öztürk, Ovakentli hayırsever işadamlarıyla görüşerek belediye bütçesinden tek kuruş para harcamadan park, mezarlık, ev, şadırvan, tatlı su kuyuları ve meydan projelerini hayırseverlere yaptırıyor.

Ovakent’te gözle görülür değişim yaşanırken, en son olarak meydan projesini de Fazlı ve Ayşe Yorulmaz, tarafından yapılacak.

-“Vefakar Gurbetçiye Teşekkür”-

Ovakent Belediye Başkanı Menderes Öztürk, “Son günlerde, beldemize yönelik gurbetteki hemşerilerimizin yaptıkları hizmet etme  girişimleri, bizleri çok sevindiriyor” dedi.

Belediye olarak Ovakent’te çok yönlü projeler başlattıklarını ifade eden Başkan Öztürk, bu çalışmalarımıza Avrupa’da ikamet eden Fazlı Yorulmaz eşi Ayşe Yorulmaz, Ovakent’in meydan düzenlemesi çalışmasına destek verdi. Hayırlı bir hizmete onlar da destek sağladılar. Biz de bu hayırlı hizmette varız dediler. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yapılan yatırımların Türkiye için, belde için önemli bir değer olduğunu vurgulayan Başkan Öztürk, “Hayırsever vatandaşlarımızın da desteği bizlere güç veriyor. Kendisine bu önemli yardım için belde halkım adına teşekkürü bir borç biliyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM